Wyświetl Pojedyńczy Post
  #24233  
Nieprzeczytane 18-12-2023, 21:52
dajdziuba's Avatar
dajdziuba dajdziuba jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 2 824
Domyślnie

Witam

Siri, piękna muzyka, nieraz lubię taką posłuchać, inną też, ale nieraz pragnę ciszy i wtedy każda muzyka mi przeszkadza.

Kaimo, chodzę do pani doktor, pani adwokat, pani profesor....
ale już komicznie brzmi odmiana na żeńską np sekretarza jakiejś organizacji (sekretarka?) przecież to zupełnie co innego, albo jak określić żeńską odmianę męża stanu ? hi, mężka, mężyna, czy może żona stanu? eh...

Ewuniu, nocka przespana połowicznie, ale nie było najgorzej.
Odebrałam wynik, nie ma powodu do radości, ale też nie do rozpaczy. Ponoć tak się dzieje w pewnym wieku, ale jak się zadzieje to już nie ma odwrotu, oby za szybko się nie posuwało, ale to już kieruje tym Ktoś. Jeszcze za dwa miesiące pójdę do neurologa, a po drodze kardiolog, więc będę miała komplet wyników i wtedy będzie diagnoza właściwa. Na razie myślę o Świętach, sylwestrze i jeszcze o czymś...a dotyczy to prezentu ode mnie dla męża

Dzisiaj miła niespodzianka kartka na Boże Narodzenie Od lat listonosz nie wrzucił do skrzynki...sms, tel, messenger, facebook ...Ewuniu wielkie dzięki i buziaki od nas

Kupiłam gwiazdę betlejemska, czyli poinsecję, w lidu, 25 zł, całkiem przyzwoita, a dodałam jej trochę świątecznej szaty. Chciałam zrobić fotkę, ale już mi się nie chce...może jutro, a też kliknę fotkę pierniczkom, które zrobiła córka.
Na razie pięknej nocy życzę i dobrego odpoczynku.
__________________
„Cieszyć się życiem to największy sukces. Niezależnie od przeciwności, zachowuj optymizm.”- Ellen DeGeneres
Odpowiedź z Cytowaniem