Wyświetl Pojedyńczy Post
  #45  
Nieprzeczytane 28-06-2008, 20:40
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał dagmara
Moje stwierdzenie o "fantazji ułańskiej" nie jest wzięte z powietrza, tylko z autopsji.N ie wszyscy mają odwagę cywilną przyznać się że pracowali na taśmie w fabryce i żyli przeciętnie jak 80% obywateli tamtego kraju. Ich opowieści o nich samych mogą być kanwą do filu w rodzaju Dynastia. A wogóle to nie dzielę ludzi w/g koloru skóry, ważne jest co sobą reprezentują.
Ja też tak czynię . Wiesz czasem trudno jest opowiadać o trudnych przejsciach ,ja rozumiem tych ,ktorzy niechętnie się do tego przyznają .Ja nie opowiadam o "dolce vita' na posadzie baby sitter bo generalnie mam w nosie "co ludzie powiedzą"-to ich problem ,nie mój.Chociaz przyznam ,że czasem te
opowiesci nie sa wyssane z palca bo w Stanach można pracować na niwyszukanych stanowiskach pracy i żyć godnie a nawet luksusowo w porównaniu z tym jak zylo się w Polsce czerpiąc dochody z bardziej "prestizowej" pracy.Zresztą u nas jest chore podejście do pracy .W USA niewazne jest co robisz -wazny jest efekt końcowy ,a ten może być przyzwoity cokolwiek robisz.Już nie wspominając o tym ,że zyje się o niebo latwiej i o dziwo bezpieczniej.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie