Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2025  
Nieprzeczytane 23-09-2009, 06:45
Iluzja's Avatar
Iluzja Iluzja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Francja
Posty: 20 780
Domyślnie

Witajcie... poczytalam uwaznie, poogladalam z przyjemnoscia.
Ciesze sie, jak widze ze robicie postepy, medale tez z przyjemnoscia sie oglada..; ale jak to one... maja dwie strony.
Ja widze to tak... troche wektorowo, na ukos.
Zeby stawac do jakichkolwiek zawodow, trzeba byc przygotowanym. A z drugiej strony... nie to ladne co ladne, tylko to co nam sie podoba. Wiec... ?...
A do tego przyjaznie, znajomosci, maja wplyw na ocene.
Wiec?... nigdy nie bedziemy pewne jak to jest naprawde... a ja wam mowie, wiemy najlepiej do czego jestesmy zdolne. I jedno rzeczowe slowo, wypowiedziane z calym przekonaniem, okreslajace nasza prace, bez ozdobnikow... jest wazniejsze jak wszystkie konkursy. Ja to nazywam; stwierdzeniem faktu.

A teraz... wszystko zalezy gdzie idziemy...

Ja znalazlam sposob na migotki w PFS, nie... nie sama, tuto. Bardzo to pracowite, ale... mozna zrobic nawet w PF!!!
I trzeba miec dodatkowo malutki programik UnFreez do ktorego przeciaga sie gotowe obrazki i juz.

...
http:gloubiweb.free.fr

Dawniej gimpowiczki robily niektore tuta. I dzisiaj, porownujac dwa programy po polsku i francusku, zorientowalam sie, co to znaczy; Zdefiniuj sciezke i Wypelnij wedlog sciezki... co sie "nie ma" w zaden posob do tlumaczenia z francuskiego co znaczy; Uzywac jako motywu!!! co lepiej okresla to, co sie w danym momencie robi. Czasami tlumaczenie funkcji w programach jest nie zrozumiale.
Zrobie porade i umieszcze ja w Watku PFS u Dz. Janka. Bo efekt jest bardzo przyjemny i wszyscy ktorzy pracuja w PFS i PF moga to zrobic.
Ten facec od tuta, tez pisze, ze w PSP robi sie to fantastycznie i na prosby innych wymyslil sposob na migotki w PF i PFS i UnFreez.
ps: a dodatkowo, po zaznaczeniu miejsca - do ktorego wkleja sie potem motyw gwiazdeczkowy - zapisuje sie to zaznaczenie i potem go pobiera za kazdym razem jak pracuje sie na nowym obrazku... nie na warstwie!!! Na czterech obrazkach!!! Wazne!!! Zapisuje sie je, i przeciaga potem z otwartego folderka do otwartego programu UnFreez.
__________________