Wyświetl Pojedyńczy Post
  #49671  
Nieprzeczytane 08-07-2023, 10:08
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 920
Domyślnie

Dzień dobry w sobotnie przedpołudnie. Witaj Bogdo.
Ja już od rana w ruchu...najpierw zmieniłam pościel i zaangażowałam pralkę do prania...potem wywiesiłam pranie na ogrodzie i przyjęłam gościa - w altanie na kawie. No i jak zwykle w sobotę odkurzyłam chałupkę, mimo, iż przez tydzień niewiele się zakurzyło...pewnie przyzwyczajenie dało o sobie znać.
U mnie też piękna pogoda..już gorąco, a pewno koło południa będzie skwar. Nie lubię takiej pogody, ale niewiele mam do gadania...trzeba przyjąć co będzie. A u mnie chyba będzie już dzień domowy.
Bogdo...Gratko...dzięki wielkie...też się cieszę. Gratko...a u mnie nie kamień a głaz spadł z serca. Przez te półtora tygodnia od wizyty lekarskiej żyłam jak w letargu. Nie o wszystkim mówiłam, bo i po co...wystarczy że bliscy się zamartwiali. Ale wczoraj uspokoiłam się trochę, choć niepokój pozostał i czekanie na szczegółowe badania. Wmawiam sobie, że ma być dobrze.
Bogda...ból pleców bywa dokuczliwy...wiem coś o tym. Oby po maści pomogło. Ja przyklejam plastry przeciwbólowe w formie żelu "Olfen"... mnie pomagają.
Miłego dnia wszystkim życzę...a Gratce bezpiecznego dotarcia na miejsce w Iwoniczu.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem