Wątek: Indie
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #24  
Nieprzeczytane 17-07-2011, 14:14
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ojanna
Marbello jestem pewna, że Twoja opowieść o Indiach byłaby ciekawsza

Jakoś oklapłam, nie wiem o co chodzi, ale czuję się przytłoczona aluzjami i animozjami...

Ojanno, przepraszam - tak mi sie wymsknelo, ze....ze....Zapominamy.

Z wielkim zainteresowanie czytam Twoje notatki (bo tak je nazwe) z podrozy. Zdecydowanie sa inne, widzialas wiele rzeczy, ktorych nawet nie zauwazy turysta. Podroznik, z pewnoscia je zauwazy - obojetnie na stan portfela. Dla mnie jestes zdecydowanie PODROZNIKIEM z duzym darem do przelozenia na papier tego co widzialas i czulas w danym momencie.

Nasze podroze byly troche inne ale prawdopodobnie bardzo podobne. Laczylismy duzo historii, tradycji, seksualnosci z nowoczesnymi trendami. Mimo to znalezlismy wiele okazji aby postawic noge tam gdzie malo ludzi zaglada. Indie nauczyly mnie patrzec inaczej na swiat, co bardzo bylo przydatne w moim zawodzie.

Kiedy pomysle o pewnych faktach, ktore wladze nie zawsze z duza duma podaja do wiadomosci...wlos sie jezy na glowie. Chociazby sprawa kobiet, ich traktowania....namawianie do sterylizacji, raczej do potwornego okaleczenia za cene 1 sari....Musze przestac, bo jakis bunt wskoczyl we mnie.

Postaram sie dojsc do tego w czasie "x" podrozy do Poludniowych Indii, gdzie bylam pare razy. Ostatnia potwierdzila, ze nie wiele sie zmienilo.

Prosze pisz o Polnocy bo to piekna czesc Indii i skladajac w calosc Polnoc i Poludnie z pewnoscia uda nam sie pokazac wiele rzeczy naszym kolezankom i kolegom forumowym.

Serdecznie pozdrawiam.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem