Wyświetl Pojedyńczy Post
  #130454  
Nieprzeczytane 19-09-2019, 08:13
Kalina63 Kalina63 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Posty: 336
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
nic tak nie ubogaca rodziny jak państwowe fundacje

Nasza kasa milionami płynie do fikcyjnych fundacji powiązanych z pis. Ciekawe którędy wraca i do kogo ?

PFN - Pisowska Fundacja Nepotyzmu.

To ciekawe, fascynujące wręcz obserwować jak z każdą kolejną aferą PiS się umacnia, a wyborców nie ruszyłoby nawet gdyby...nie wiem, fantazjuję Kaczyński okazał się szefem mafii kibolskiej handlującej narkotykami. Nie ma znaczenia. Więc co ma znaczenie? Puste słowa o potędze, wierze i rodzinie?
Żadne kolejne afery nic nie zmienią, bo poparcie dla PiS nie jest racjonalne tylko emocjonalne. Ich wyborcy wytłumaczą się za nich, wybaczą wszystko i oddadzą wszystko byle tylko jak najdłużej czuć przewagę nad tymi co skorzystali na transformacji. Te emocje opierają się na złudnym przekonaniu, że tym którzy nie popierają PiS jest źle, jak rządzi ta partia. Mnie osobiście nie jest źle, ja sobie poradzę i cała masa podobnie. Nie korzystam z publicznej służby zdrowia, nie mam dzieci w wieku szkolnym, państwowa emerytura mnie nie interesuje.

Wyborcy PiS często używają sformułowania "wielbiony przez ciebie czy przez was" mówiąc o przedstawicielach partii opozycyjnej i z góry zakładają jakie masz poglądy. No cóż, każdy sądzi według siebie, widocznie wielbią tego Kaczyńskiego tak mocno, że żadna afera tego nie zmieni.

Od pierwszych dni po wyborach wiedziałam, że to rabacja i każdy kolejny miesiąc i rok to potwierdza. Kradną na potęgę a ojczyzną sobie gęby wycierają.
Odpowiedź z Cytowaniem