Wyświetl Pojedyńczy Post
  #130456  
Nieprzeczytane 19-09-2019, 09:15
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Co wy możecie wiedzieć o wyborcach PiS u po tylu latach obrażania ich i pogardy.
wam się wydaje że jesteście od nich inteligentniejsi a to bajka Andersena.
Było doceniać ludzi i szanować a szczególnie nie pozwolić na obrażanie ich wiary krzyżami z puszek, pluciem i szarpaniem starszych osób modlących się.
Wtedy już pisałam że nastąpi wasz koniec ,ja niechodząca do kościoła.

Żeby było jasne, to jeszcze nie jest wasz koniec. Niemniej on nastąpi szybciej niż wam się wydaje do momentu sztandar wyprowadzić.

i dobrze byłoby abyście pisali o polityce a nie dalej z pogardą o wyborcach partii która wam się nie podoba. Piszcie o tym jaka to partia jest durna pozwalając pijarowcom na taką kampanię. a jak ta kampania wygląda to ją dzisiaj wam przybliżę bo tylko jest śmiech w internecie.

i nie tylko śmiech ale i oburzenie ludzi opiekującymi się niepełnosprawnymi bo wasze tuzy wymyśliły, że jak będziecie przedrzeźniać ludzi chorych umysłowo to wygracie.
A to jest wasz gwóźdź do trumny.
zamiast tu ,pisać napiszcie coś waszym posłom bo to oni odpowiadają za tę kampanię, wręcz tragiczną ,ośmieszającą nie ludzi chorych umysłowo ale te aktorzyny mierne ,które w tym biorą udział ,no i was wszystkich.

Jak zwykle sorkuje za pisownię.

Jak pisałam później pogadamy o waszej kampanii. Dno i 5 m mułu
Odpowiedź z Cytowaniem