Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3058  
Nieprzeczytane 20-04-2024, 08:13
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 651
Domyślnie

Witam wszystkich bardzo serdecznie w sobotni poranek.
Szczególnie witam Gienka,któremu życzę przede wszystkim dużo zdrowia.Niech Mu się wiedzie jak najlepiej, jak mówią i w domu i w zagrodzie.
Tortem od Basi z przyjemnością się poczęstuję i wypiję kieliszek szampana za Twoje zdrowie.STO LAT. Najważniejsze jest zdrowie. I niech tak pozostanie przez najbliższe lata.

Wczoraj przed ekranem tv oglądałam mecz siatkarski,naszej polickiej drużyny Grupy Azoty Chemik Police.Siatkarki Grupy Azoty Chemika Police zdobyły po raz jedenasty tytuł mistrzyń Polski. W finale play off pokonały PGE Rysice Rzeszów 3-0. Niestety pomimo wygranej i zdobycia tytułu, po wycofaniu się ze sponsorowania Grupy Azoty, zespół rozpadnie się. Na układy nie ma rady. Politycy zdecydowali. Klub Piłki Siatkowej Chemik Police S.A. założony został w 1988 roku i jest to klub ściśle związany z Zakładami Chemicznymi Police, które, jak cała grupa ma teraz ogromne kłopoty finansowe. Mam nadzieję że politycy całkowicie nie rozwalą przemysłu w Polsce i nie będzie tak źle jak się zapowiada.
Wczorajszej nocy była eksplozja radości i niech trwa jak najdłużej.
U mnie pochmurno, deszczowo i przeszywająco zimno i jak się zapowiada będzie tak dalej.
Wszystkim życzę słońca, słońca i ciepełka na całą sobotę i niedzielę.

__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Ostatnio edytowane przez gracja50 : 20-04-2024 o 09:03.
Odpowiedź z Cytowaniem