Wyświetl Pojedyńczy Post
  #12931  
Nieprzeczytane 25-02-2019, 11:57
Ryszard2's Avatar
Ryszard2 Ryszard2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Łódź
Posty: 2 661
Domyślnie

Za tydzień będę szukał wiosny nad morzem. Może tam ją przywitam?

Helenko - dzięki za podpowiedź.
Jeszcze nie wiem czym się wybiorę. Wiem o tym, że mam fajne połączenia z Kołobrzegiem. Do wyboru mam dwa autokary i dwa pociągi - kursy nocne i kursy dzienne. Samochód też już naprawiony i chodzi dobrze. Sęk w tym, że jest to taki okres, że trzeba wziąć ciuchy zimowe i wiosenne. Nie chce mi się za bardzo tarabanić z ciężkimi walizkami. Do samochodu wrzucam co chcę i jazda! No...Jeszcze o tym pomyślę.

Konkurs modelarski zakończony. Dostałem nagrodę specjalną w grupie małych modeli od autorów opracowań planów modelarskich i ich wydawców. Jest to dla mnie spore wyróżnienie, gdyż oznajmiono, że w konkursie brało udział 246 wystawców z 702 modelami. Oczywiście nawiązałem z autorami nić sympatii oraz wymianę doświadczeń. Zostałem również zaproszony w maju na konkurs i wystawę do Krotoszyna. Niestety termin się zbiegł, bo w tym czasie będę na rehabilitacji w Dźwirzynie. A w tej chwili myślami jestem nad morzem.


Na zdjęciu razem z autorem planów (również Ryszardem) modelu który trzymam w rękach.

__________________
Ryszard
Odpowiedź z Cytowaniem