Wyświetl Pojedyńczy Post
  #118518  
Nieprzeczytane 27-04-2024, 18:35
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 215
Domyślnie

Dzień dobry Ninko , Izuniu , Beniu , Zosiu , Lilu i Gienku .
Pisze do Was ,,stara oma" , ależ się uśmiałam z tego określenia a z drugiej strony jest to dla nas bardzo obraźliwe bo może i jesteśmy stare ale nie prostackie i chamskie .
Gienku , tym razem mocno przegiąłeś wypisując na różnych wątkach takie rzeczy odnośnie nas , zresztą - nigdy nie grzeszyłeś kulturą . Odczep się od Niny , Beni i Lili , nie dorastasz im do pięt , wiesz ? Kiedy wreszcie to zrozumiesz ?Dziewczyny i tak Ci folgują od dawna .
Lilu , piszesz naprawdę z sensem i za to Ciebie bardzo cenię a Mar Basię pamiętam dobrze , super dziewczyna .
Nie mieszkam z rodziną , owszem mam domownika ale to innym razem może bo za dużo trolli .
Izo , dziś odpoczywasz kochana ? Jaka u Was na Podkarpaciu pogoda ? U mnie 20 stopni ale prawie dotad wiał dość mocny wiatr .
Zosiu , dziękuję słonko za pozdrowienia i odwzajemniam . Beniu , moi sąsiedzi są też różni a ostatnio sporo obcokrajowców mieszka w bloku . Jak dotąd z nikim żadnych zatargów nie miałam na szczęście i oby tak zostało .
Nineczko , jak Ci mija sobota ? Masz u siebie może sunię ? Obejrzałam w lapku ostatni odcinek ,,Na dobre i na złe " i weszłam na Seniorka . Byłam wcześniej ale wyszłam bo wiadomo - pranie , które ładnie schło na balkonie , odkurzyłam mieszkanie i tak czas zleciał . Zauważyłam jedną rzecz- odkąd przeszłam na emeryturę to czas zamiast zwolnić leci jakby szybciej . Jutro chyba handlowa niedziela ale wszystko co potrzebne jest , domownik zrobił zakupy , nawet pyszny obiad zrobił . Powiem Wam , że te siatki w drzwiach balkonowych i w oknach , które otwieramy , zdają egzamin . Wczoraj komar chciał mi wlecieć do pokoju , w którym śpię ale zatrzymał się na siatce a dziś ogromny bąk czatował na otwarte drzwi balkonowe i klops .
Ależ rozpisałam się , fajnego wieczoru wszystkim a jeśli nie wejdę dziś to i spokojnej nocki Wam życzę . Zostawiam buziaki Nince , Izie , Beni , Zosi i Lili .
Gienek nie zasłużył...
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem