Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1  
Nieprzeczytane 18-05-2008, 15:53
xyz58 xyz58 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 339
Post Cukrzyca typu II - już niedługo nowy lek pomoże w walce z chorobą? - komentarze


Komentarz do artykułu: Cukrzyca typu II - już niedługo nowy lek pomoże w walce z chorobą?
--------------------
Bardzo dobrze ,ze pracuje sie nad nowym lekiem na cukrzyce ,jako ze sam na cukrzyce choruje juz ponad 8 lat i doskonale wiem na co jestem narazony, ale. wlasnie . Do niedawna bylem na intensywnej insukinoterapiii 4 razy dziennie i 72 jednostki lacznie , mimo stosowania sie do wszelkich wskazowek w tej materii, Od niedawna uwierzylem w wysilek fizyczny ,zakupilem mala silownie do domu i wziolem sie rygorystycznie za intensywne cwiczenia, oczywiscie nie doprowadzajac sie do przciazen, . Efekt jest znakomity, samopoczucie dobre ,kondycja wspaniala , a po tym jak zniknal mi brzuszek ograniczam sie jedynie do pomiarow cukru , dla pewnosci kontroluje cukier za pomoca az 2 glukometrow, by wykluczyc blad , nie zdarzylo sie od ponad 2 m-cy bym mial wiecej cukru niz 100 mg/dl.obserwuje raczej mniejszy cukier w granicach 90-100 mg/dl, Natomiast wdrozenie nowgo leku uwazam za wspaniala nowosc , korzystna byc moze dla tysiecy chorych, w kazdym razie ja nie zrezygnuje juz nigdy z wysilku fizycznego, poniewaz co do jego skutecznosci w walce z cukrzyca jestem absolutnie przekonany i moge smialo napisac ,ze w tym konkretnym przypadku wiara uczynila cuda , wiara w ruch jako panaceumm na cukrzyce i oczywiscie dieta niskotluszczowa
Odpowiedź z Cytowaniem