Wyświetl Pojedyńczy Post
  #48342  
Nieprzeczytane 08-02-2023, 21:04
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 154
Domyślnie

Dobry wieczór.
Cały dzień coś robię, gadam przez telefon, dopiero teraz mam większy luz, a tu zaraz trzeba iść spać.
Jutro rano muszę znowu do krwiopijcy...już mam dość tych badań.
Cytat:
Mam nawet pożyczone dwie książki od zięcia o podstawie jogi, ale słabo mi idzie...
na razie opanowuję podstawy teorii, a wszyscy mówią,
że joga to jest coś i warto robić choć ćwiczenia rozciągające!
O tak Lulka, joga jest najlepsza.
Dawniej, zaraz po wykładzie na UTW mieliśmy ćwiczenia z jogi, później zmienili i trzeba latać w inne miejsce, na dodatek do południa, a ja do południa nijak nie mogę, a wcześnie rano mi się nie chce.
Najlepiej znajdź na YT ćwiczenia z jogi, widać jak ćwiczyć, w książce to nie za bardzo.
Pamiętałam dużo ćwiczeń z jogi, ale już zapomniałam, a latem w parku obok mnie raz w tygodniu są zajęcia z jogi, w sobotę, albo w niedzielę, przed pandemią kilka razy byłam.
I powiem Wam, że też nie każde ćwiczenie udało mi się wykonać, wszystko się w człowieku zastało.
Dzięki za kwiatowe słonko, u mnie na niebie też dziś było.
Cytat:
Co do ćwiczeń, to jestem sceptyczna, nigdy nie udało mi sie wdrożyć żadnych,
nawet tych, które miałam od ortopedy nakazane i napisane na kartce.
Gratko, trzeba się mocno zaprzeć i wprowadzić do zajęć codziennych.
Ciekawe jak ja długo wytrzymam.
Cytat:
Bogusiu i ja dziękuję za link swego czasu go miałam ale zachorowałam i jak już mogłam się wyginać to mi go gdzieś wcięło.
Może mi się teraz uda chociaż samemu to tak nie za bardzo się chce, postaram się
Tarninko, samemu się nie chce, ale jak patrzę na filmik, to już nie jestem sama.
Cytat:
Gratko moja młodsza psiapsiółka od dawna uprawia gimnastykę słowiańską i twierdzi że się dużo lepiej czuje
Psychicznie i fizycznie.
O takiej gimnastyce nie słyszałam, zaraz poszukam i zobaczę jak to się je.
Cytat:
Widzę, że wszystkich zainteresowała Bogda propozycją ćwiczeń....wszystkie mamy chęci, tylko czy cierpliwości nam wystarczy. Oby tak.
Izo, zobaczymy, na razie się do tego zapaliłam, ale może to słomiany ogień.
Ja bez spacerku, już mi zabrakło czasu, chociaż pogoda kusiła i powietrze nie śmierdziało.
Miłego wieczoru Wam życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem