Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2416  
Nieprzeczytane 06-01-2024, 22:31
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 799
Domyślnie






Haniu zrobiłam Ci wykres przykładów na ustawienie Profilu.
Jeśli chodzi o ustawienia na Smartfonie to nie ma żadnego znaczenia i różnicy bo szata Graficzne Seniora jest bez zmian tylko nie wiem jak wstawiać zdjęcia.
Profil można ustawić i będą wszystkie zjęcia wstawiane na komputerze.
Haniu na tym moim wątku prze ze mnie założonym będę podawać Ci przykłady i ustawienia Profilu, żeby nie przeszkadzać innym. Jak będę chciała dać Ci jakiś wzór to prześlę Ci pod ten link.
http://www.klub.senior.pl/dom-wnetrz...post1329961378

Haniu teraz ZARZADZAJ PROFILEM masz nad Nazwą użytkownika
nad zdjęciem awatara kliknij w strzałkę i dodawaj nowe Bloki .
tak jak jest u mnie na Profilu. Podaję Ci wzór








XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXX



Haniu jeśli chodzi o pocztę Priv to w swoim Profilu - kliknij na górze ponad paskiem w prawym rogu w czerwonym drukiem napis - Prywatne wiadomości nad paskiem na samej górze w prawym rogu, Kliknij w napis -Prywatne wiadomości.

Otworzy się tabela i kliknij w nadawcę np. na mnie bo ja Ci napisałam.
Musisz kliknąć na nadawcę czyli na mnie.
Poczta działa .
A jak Ty chcesz do kogoś napisać to musisz wejść na jego Profil i nad zdjęciem Użytkownika jest napis
Wyślij wiadomość.
Klikasz na ten napis otwiera Ci się tabela już z nazwą do kogo piszesz i Ty musisz niżej wpisać swoje imię, - Kto nadaje.
Piszesz treść w tabeli i na dole trzeba kliknąć zatwierdź wiadomość. To wszystko.

Podaję Ci WZÓR jak to wygląda. Krok po kroku pomogę Ci i sobie wszystko przypomnisz i uzupełnisz.






XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXXX
Haniu jeśli chodzi o pocztę Priv to w swoim Profilu - kliknij na górze ponad paskiem w prawym rogu w czerwonym drukiem napis - Prywatne wiadomości nad paskiem na samej górze w prawym rogu, Kliknij w napis -Prywatne wiadomości.

Otworzy się tabela i kliknij w nadawcę np. na mnie bo ja Ci napisałam.
Musisz kliknąć na nadawcę czyli na mnie.
Poczta działa .
A jak Ty chcesz do kogoś napisać to musisz wejść na jego Profil i nad zdjęciem Użytkownika jest napis
Wyślij wiadomość.
Klikasz na ten napis otwiera Ci się tabela już z nazwą do kogo piszesz i Ty musisz niżej wpisać swoje imię, - Kto nadaje.
Piszesz treść w tabeli i na dole trzeba kliknąć zatwierdź wiadomość. To wszystko.

Podaję Ci WZÓR jak to wygląda. Krok po kroku pomogę Ci i sobie wszystko przypomnisz i uzupełnisz.




[/color][/size][/font][/b]


Teraz przesuniemy wstawione Bloki na swoje miejsce,
Pod napisem Bloku jest pomarańczowy znaczek trzeba kliknąć w szpic tego znaczka
i przytrzymać chwilę w które miejsce go chcemy przenieść . Jak chcemy przenieść na lawo to w lewy szpic , a jak w prawo to w prawy szpic , albo w górny lub w dolny, aż ustawimy na swoje miejsce.
.
Kliknij w ten szpic.
Zobacz w powiększeniu znaczek do przesuwania Bloków.
1. Kliknij pod napisem FORUM w górny szpic tego znaczka .
Forum wskoczy na górę.

2. Przepisy klikamy w dolny szpic znaczka i przenosimy na dół
pod Profil Użytkownika i o mnie .

3. Album klikamy na dolny szpic i przenosimy na sam dół.
To by było na tyle . Trzeba to jeszcze dokończyć.

4.



Potem na wpisie O MNIE trzeba kliknąć w ten klucz po prawej stronie na górze
tylko trzeba uważać żeby nie kliknąć w X bo się usunie. otworzy się tabela i trzeba wpisać Twoje dane i na dole zaznacz- zapisz.

Damy sobie sami radę. Haniu jesteś wielka i widzę , że pamiętasz bo szybko to robisz. Super !!!

Jak to zrobisz to będzie dużo już zrobione.
Haniu trzeba Nazwę użytkownika przenieść w lewo kliknij na lewy szpic pomarańczowego znaczka i chwilę przytrzymaj i w skoczy.


Dużo opisanych przykładów i wzorów jest do wglądu pod tym linkiem .

http://www.klub.senior.pl/dom-wnetrz...e10-17926.html
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.

Ostatnio edytowane przez basia2002 : 06-01-2024 o 22:44.
Odpowiedź z Cytowaniem