Wyświetl Pojedyńczy Post
  #14011  
Nieprzeczytane 25-09-2022, 20:54
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 886
Domyślnie

Basiu , mam na razie 3 tony węgla EKO- GROSZKU .Załatwia mi na komputerze od bratanka żona , ale zawsze i coś ucieknie . Jak nie załtwi to muszę kupić prywatnie wydatek za tonę około 3 tysięcy. To i tak mi sąsiad wczoraj załączał piec. To nie takie proste. Na razie chodzi , ale mi nie grzeje w dwóch pokojach, bardzo słabiutko,. I będę zgłaszał do wykonawcy. Coś tu wszystko nie gra. Jeszcze przyłożę na noc dzisiaj zobaczę rano . On grzeje od otoczenia temperatury zewnętrznej. Bo to jest automat elektroniczny. Na tym się dobrze nie znam , jestem starej daty. Jak coś to do sąsiada głoszę , zaraz przychodzi.
Tak samo sąsiadka pozbierała wszystkie liście z pomnika żony . Dzisiaj byłem nawet zdziwiony , liści nie ma . Bo byłem zaświeć znicz , bo odpust dzisiaj mieliśmy . Nawet nie byłem na nim. tylko widziałem jak budy już sprzątali.Sąsiadka dzwoniła do mnie , tylko jej podziękowałem. Robiłem fotki z pomnika , nawet poślę Nince , jak wywołam u fotografa , tylko będzie bez napisu . Tak z boku zrobiłem .Pomnik jest marmurowy drogi, ale żona zasłużyła na taki z fotką w dodatku . Właściwie ją nie znali nie wszyscy, bo miała moje nazwisko, jak fotka jest to i znicze nowe są teraz.
Pozdrawiam miło was , deszcz pada u nas.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..