Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3054  
Nieprzeczytane 19-04-2024, 13:58
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 747
Domyślnie


Dzień dobry. Witam wszystkie Pszczółki i Gucia. Grażynko dziękuję za otwarcie Ula za kawkę. Piłam kawę z dodatkiem Kardamonu, cynamonu nawet z imbirem, ale to dawno w pracy w Pokoju nauczycielskim tak każda coś doradziła to próbowałyśmy. Jakoś mnie smak nie przekonuje i piję tylko z odrobiną mleka. Czasami przełamuje się smak kawy najwyżej cynamonem u mnie to rzadkość. Krysiu bardzo Ci współczuje i Twojemu Teściowi nieszczęścia jakie Was spotkało. Droga Krysiu przytulam i współczuje, że musisz się tak kłopotać, ale jesteś bardzo dobrym człowiekiem, troszczysz się o stan Teścia. Dobrze
, że udało się Wam załatwić pobyt Teścia w Domu Opieki bo teraz jest coraz trudniej i bardzo drogo kosztuje.Trzymaj się dzielnie. Martwię się jaka starość czeka mnie i mojego męża. Jak widać dobra starość nie każdemu jest dana, a na dobrą starość to też trzeba sobie zasłużyć i zapracować u dzieci żeby się potem nami zajęli, albo umieścili w dobrej Placówce. Teraz coraz częściej myślę o naszej starości a przed nami wielka niewiadoma. Zosiu najważniejsze, że odzyskałaś znowu uśmiech i naprawiłaś sobie protezę. Basiu ładne te Twoje Krasnale, a Twój Men szczególnie pozytywnie odbierany jak na swój wiek,czyta bez okularów, pokazywałam zdjęcie mojemu mężowi, dużo zdrowia życzymy, pozdrów Bogusia od nas. Gienio już posiał na ogródku marchew, pietruszkę jest Cię coraz mniej z nami , a Ty pracujesz w ogrodzie. Kto Ci skopał działkę z pewnością sam kopałeś. Pracuś z Ciebie do czasu wiem to po nas nie mogliśmy się pozbyć działki, a dzieci nigdy nie miały czasu pomoc zaraz było 101 wymówek. Do kopania ostatnio wynajmowaliśmy Pana, który świadczył takie usługi. Siły nasze się wypaliły i trzeba było się z działka pożegnać. Przyjemnego, miłego dnia. Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem