Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2083  
Nieprzeczytane 19-11-2022, 19:12
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 807
Domyślnie


Witam nasze miododajne grono w piątkowy jesienne popołudnie.
Serdecznie Was pozdrawiam z zamglonego Wrocławia . Zgodnie z zapowiedzią pogodynki zrobiło się chłodno na dworze tylko cieplejsza odzież nam pomoże bo ziąb na dworze.
Ubierajcie się ciepło , żeby się nie przeziębić.
Martynie ♥- , udanych i pomyślnych zakupów oby się powiodły i miłego pobytu w Katowicach życzę .
Gienkowi ♥- życzę ochoczego przygotowania się do wyjścia na zaproszenie do Domu Kultury na spotkanie z Seniorami , przyjemnego spotkania i spędzenia czasu w znajomym gronie sąsiadów i władz Twojej miejscowości.
Zosi ♥-życzę udanych Andrzejek w Klubie Medyk , bawcie się dobrze i spędzajcie miło czas.
Dzisiaj mąż był na zakupach ja gotuje obiad i w miedzy czasie łupię orzechy Zosi dziekuje za kawę jeszcze swoja dostawię .
Pozdrawiam , miłego piątku życzę.


Data 18.11-2022r. Strona 720. # 14384
Listopad 2022r.



______
Witam w naszym słodkim Ulu Pszczółki i Gucia. Zapraszam na wspólną cieplutką wieczorową kawkę bo na dworze zrobiło się chłodno.
Cytat:
Pisze Martyna';-Byłam, kupiłam i wróciłam z lżejszą sakiewką
Martyna, wróciłaś z zakupów z lżejszą sakiewką to znaczy , że zakupy udane. Niestety takie wyjścia na zakupy kosztują kuszą. Przypomniało mi się , że moja mamusia mówiła Sakiewka , albo Pularys. Wystrój świąteczny na Rynku w Katowicach jest podobny do wystroju Wrocławskiego, możesz sobie obejrzeć na moim wątku, link z tamtego roku
w tym roku jeszcze nie byłam bo jakoś mi nie po drodze.
http://www.klub.senior.pl/humor-zaba...e35-19371.html
Gienek jak widzę to po wczorajszym spotkaniu jesteś pełen miłych wrażeń.
Fajne są takie spotkania, dopóki zapraszają to trzeba iść. Ja mam takie spotkania opłatkowe co roku na Uczelni i zawsze na nie chodzę.
Cieszę się , że Gienek i Zosia zadowoleni ze spotkania z Seniorami, Zosia po podwójnych Andrzejkach to dopiero masz nóżki rozruszane i przygotowane do Sylwestra.
Zosiu , minusowa temperatura i opad śniegu jest zaskoczeniem , a zima przypomina o sobie.
Czeka nas znowu raniutko wyjazd do Szpitala bo mąż musi jechać 24-tego na sprawdzian Kardiowertera , a ja mam skierowanie na badanie do laboratorium od godz. 8-mej do 9-tej pobierają krew to wyjazd świtem bladym...
Do Kardiologa jestem zarejestrowana na 8 Grudnia i mam przyjść po badaniach Labolatoryjnych. Wyników nie muszę odbierać tylko będą przesłane systemem komputerowym do mojego Kardiologa. Wyniki dopiero poznam po wizycie. Nawet nie chce mi się myśleć o tym , że znowu coś muszę i to jeszcze na czas ... Staje się coraz bardziej rozleniwiona nic mi się nie chce... Nie dopadła mnie Depresja tylko brak motywacji do tego , że coś ciągle muszę...
Posprzątałam , ugotowałam obiad , porozmawiałam z dziećmi i już wieczór.
Pozdrawiam , zapraszam na sobotni wieczorowy poczęstunek na coś słodkiego, miłego wieczoru.



Data 19.11-2022r. Strona 720. # 14391
Listopad 2022r.
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem