Wyświetl Pojedyńczy Post
  #785  
Nieprzeczytane 13-09-2019, 21:45
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 800
Domyślnie



Przetłumaczyłam tekst pod ikonką z Tinypic i już wiem co to znaczy:-

Uwaga bardzo ważne Przetłumaczyłam tekst.
___________________________
Te obrazy nie są już dostępne.
Odwiedź tinypic. com,
aby uzyskać więcej informacji.
___________________________

Weszłam na Tinypic.com i się dowiaduję. Przetłumaczyłam tekst dla wszystkich.
__________________________________________________ ___________________

20 sierpnia 2019 r. - TinyPic nie może przesyłać żadnych nowych zdjęć.

9 września 2019 r. - hostowane obrazy nie będą już widoczne w witrynach zewnętrznych. Ponieważ jesteśmy anonimową witryną hostingową i dlatego nie możemy powiadomić użytkowników e-mailem, zdecydowaliśmy się zastąpić wszystkie hostowane obrazy tymczasową wiadomością przekierowującą ich do tego powiadomienia.

16 września 2019 r. - ostatni dzień dla posiadaczy kont TinyPic w celu uzyskania dostępu do swoich kont i pobrania ich zdjęć.

Chcielibyśmy osobiście podziękować za wybranie TinyPic jako usługi hostingowej. Wielu z was korzysta z naszych usług, odkąd uruchomiliśmy je w kwietniu 2004 roku. Gdy szukasz nowej usługi hostingowej, zastanów się nad wyborem jednego z planów premium oferowanych przez naszą siostrzaną stronę Photobucket.

TinyPic wyłącza się

Ze względu na niemożność obsługi wysokiej jakości bezpłatnej usługi cyfrowej, która czerpie 100% swoich przychodów z ciągle malejących przychodów na miejscu, TinyPic zostanie na stałe zamknięty 16 września 2019 r. Ponieważ chcemy dać Ci tyle samo powiadomienia i informacje, jak to możliwe podczas naszego przejścia, dokładnie zapoznaj się z następującymi informacjami.
Co powinieneś teraz zrobić?

Jeśli masz konto użytkownika TinyPic, zaloguj się i pobierz wszystkie obrazy, które chcesz zachować. Niestety, pobieranie zbiorcze nie jest opcją w TinyPic, więc musisz pobrać każdy obraz osobno.

__________________________________________________ ________________________

Mam na tym Hostingu masę obrazów i są już do niczego. Nie zdążę wszystkich pobrać.
Napracowałam się dużo wpisując na ten Hosting tylko niepotrzebnie dużo obrazów.
Jest mi bardzo przykro z tego powodu. Bardzo żałuję tych moich obrazków.
Już mnie zrobił w konia drugi Hosting, poprzedni był hostimage. Cóż szkoda.



Data 13.09-2019, godz.21;46 Strona 196.# 3920
Odpowiedź z Cytowaniem