Wyświetl Pojedyńczy Post
  #105753  
Nieprzeczytane 15-12-2020, 08:38
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam wszystkich z naszą Ninka na czele dziś obudziłam się rzeżka i czuję się dobrze. Widzę dawno nie widzianą Wandzię , pierniczki, choinki przygotowania do świąt idą pełną parą . Ja tak wlaściwie to nic nie robie upiekę tylko sernika, drożdżowe bo to już tradycja ciasto zamrażam i jak syn przyjedzie zabiera do siebie ale dopiero w dzień Wigilii.Choinkę mam malutką sztuczną ale czy wyciagnę nie wiem...Swięta mojego dzieciństwa pamiętam dobrze ale nigdy nie były to jakieś wystawne skromniutko i zwyczajnie takie były czasy...nie pamętam żadnych prezentow pod choinką ...potem robiłam sama jakieś wycinanki i wieszalam na choinkę,były cukierki choinkowe które podkradaliśmy z choinki ...na podłodze pod stołem było siano. Było nas piecioro plus babcia i czasami zjawiala sie rodzinka z dalekich stron kluski z makiem, pierogi...było biednie ale radosnie. Oj rozpisalam się...dawne czasy. Dziś muszę jakoś dostac się do laryngologa oby nic sie nie dzialo...dobrego dzionka kochani i przede wszystkim zdrowia.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem