Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3  
Nieprzeczytane 06-11-2007, 12:33
Hydragorn's Avatar
Hydragorn Hydragorn jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 74
Domyślnie

Delikatny makijaż podkreśla urodę i dodaje klasy bez względu na wiek, zaś ostry makijaż pasuje tylko do poszczególnych twarzy. Według mnie często świadczy o zbytnim skupianiu się na własnym wyglądzie... Ostry makijaż również działa wyzywająco choć według mnie jest niesmaczny.

Sprawa wyglądu jest natomiast inna. Prawie nie ma kobiet ładnych i brzydkich. Jeśli kobieta jest ogólnie zdrowa to fakt bycia piękną czy brzydką to indywidualne i bardzo subiektywne odczucie. W przypadku chorób szczególnie rzutujących na wygląd sprawa zaczyna się zmieniać tym bardziej im większa zmiana wyglądu. Jeśli wygląd został drastycznie zmieniony na gorsze to już pozostają głównie ludzie którym się on nie podoba albo go po prostu tolerują choć zapewne są pojedyncze przypadki które docenią coś takiego... Bez względu na wiek kobieta potrafi wyglądać jak dla mnie ładnie i brzydko, według moich standardów... Z facetami jest tak samo... nie ma brzydkich czy pięknych z definicji... są tacy którzy się podobają jednym i tacy co się podobają drugim.
__________________
Miłość jest czymś o co warto walczyć i dla czego warto żyć...
Odpowiedź z Cytowaniem