Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2417  
Nieprzeczytane 13-01-2024, 19:16
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 800
Domyślnie


------ ♥ ♥ ♥ ♥ Haniu przyjrzyj się przy każdej nazwie Bloku jest pomarańczowy znaczek czworo kąta przerywanego pozostawiając szpice w kierunku
1. lewo. - 2. prawo. - 3. w górę. - 4. w dół.

Teraz przesuniesz wstawione Bloki na swoje miejsce,
Pod napisem Bloku jest pomarańczowy znaczek trzeba kliknąć w szpic tego znaczka
i przytrzymać chwilę w które miejsce go chcemy przenieść . Jak chcemy przenieść na lewo to klikamy w lewy szpic , a jak w prawo to w prawy szpic , albo w górny lub w dolny, aż ustawimy na swoje miejsce każdy Blok.
.
Kliknij w ten szpic.
Zobacz w powiększeniu znaczek do przesuwania Bloków. Tak narysowałam odręcznie jest pod każda nazwą Bloku.
Haniu trzeba przenieść Twoją Nazwę użytkownika na LEWĄ stronę Profilu. Podałam Ci wzór . Trzeba kliknąć w lewy szpic pomarańczowego znaczka , przeskoczy na lewa stronę .




Haniu trzeba przenieść
Twoje zdjęcie z różową wstęgą na prawą stronę. Duże zdjęcia masz na samym dole teraz pod napisem ZDJĘCIE jest pomarańczowy znaczek . Trzeba kliknąć na prawy szpic znaczka , chwilę przetrzymać i puścić , zdjęcie przeskoczy na prawą stronę na samą górę.
.




Haniu tak samo trzeba przenieść Szybkie komentarze na PRAWĄ strnę. Na wzorze opisałam jak to masz zrobić. Dasz radę. Powodzenia. Profil nabierze wyglądu jak to zrobisz . Trzymaj się kolejności .

__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.

Ostatnio edytowane przez basia2002 : 13-01-2024 o 20:02.
Odpowiedź z Cytowaniem