Wyświetl Pojedyńczy Post
  #104516  
Nieprzeczytane 30-09-2020, 11:10
Magdalila Magdalila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Miasto: Sosnowiec
Posty: 574
Domyślnie Witam Rodzinkę

Dzień dobry,
Nie zaglądałam przez kilka dni, tak to jest jak się pracuje. Wczoraj mieliśmy szkolenie z platform edukacyjnych, dużo nowości, szkolenie online na zoomie, fajnie bo się wszyscy widzieliśmy, to takie spotkanie na żywo. Myślałam o tym, że na seniorku też by było tak fajnie porozmawiać na żywo w czasie rzeczywistym. No ale cóż, niektórzy to nawet swojego zdjęcia nie chcą wstawić.
A propos zwierząt. Ja jestem bardzo wrażliwa na krzywdę zwierząt, bardziej mi ich szkoda od ludzi. Naprawdę. Bo zwierzę ufa człowiekowi bezgranicznie, nie rozumie krzywdy wyrządzanej. Nawet dzikie zwierzę, jeśli atakuje to ze strachu, w swojej obronie. Dlatego nie należy naruszać jego terytorium.
A teraz o komputerach. Dzisiaj już prawie nikt nie używa stacjonarnych komputerów, to przeżytek. No może w firmach informatycy używają, bo te kompy mają lepsze procesory, ale do użytku domowego najlepsze są laptopy, są w tej chwili takie bajeranckie, wypasione że hej! Ja pracuję na różnych programach i mój laptop to ciągnie, jest szybki i sprawny. Na dodatek leciutki, mogę go wszędzie zabrać. Gienku, jak masz laptop to i lepiej. Tylko laptop (komputer też) trzeba co kilka lat zmienić, tak szybko rozwijają się technologie. Mój stary laptop ma 8 lat i jeszcze działa, ale jest tak wolny, że można nerwów dostać. A jak pootwieram kilka stron na raz to się wiesza. I nic się już z tym nie da zrobić, jest przestarzały i tyle. Poza tym tutaj mam najnowszy pakiet office a tam stary.
Gienku, dziwię Ci się, że nie chcesz nigdzie wyjeżdżać, tylko siedzieć w domu przy piecu. Ja to bym jeździła po całym świecie. Nie pracujesz, a jesienią jest mnóstwo miejsc, gdzie jest teraz ciepło, na południu Europy, na wyspach szczęśliwych, tylko się pakować i jechać. Niby jest pandemia ale i tak można wyjechać i to za niewielkie pieniądze. Ale przypuszczam, że nie jeździłeś nigdy.
Pozdrawiam wszystkich.
Liliana
Odpowiedź z Cytowaniem