Wyświetl Pojedyńczy Post
  #10  
Nieprzeczytane 10-09-2013, 11:14
~gość: 78.8.131.xxx's Avatar
~gość: 78.8.131.xxx
 
Posty: n/a
Post

Rownież zazywam olej z wiesiolka, a takze olej lniany i arganowy, oczywiscie nie wszystkie naraz, ale wymiennie. Martwil mnie bardzo stan mojej cery i wlosow, czulam jakbym miala nie dosc dobrze nawilzony organizm, mimo picia duzych ilosci wody. Okazalo sie, ze swietnie sprawdzily sie w tym wlasnie oleje spozywane od wenatrz. cera mlodnieje i wygladza sie z dnia na dzien. Dotychczas mialam problem nie tylko z wypryskami i krostkami, ale rowniez zauwazalam,ze przez brak nawilzenia pojawiaja mi sie pierwsze zmarszczki. Na szczescie po olejach jak reka odjal przyznam, ze nigdy jeszcze nie mialam tak ladnej cery i wlosow...no chyba, że w czasach, ktorych juz nie pamietam za dobrze) dodatkowo uzywam tych olei rowniez od zewnatrz,a w szczegolnosci oleju lnianego. uzywam olei wylacznie kupowanych przez internet ze wzgeldu na to, że zalezy mi na swiezosci. kupuje juz od dłuzszego czasu oleje firmy Zielony Nurt, na ich stronie internetowej. Nie zawiodlam sie jeszcze ani razu, oleje swieze, dobre, wysokiej jakosci, i przesylka przychodzi do domu...czego chciec wiecej
Odpowiedź z Cytowaniem