Wyświetl Pojedyńczy Post
  #51662  
Nieprzeczytane 27-02-2024, 10:40
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 916
Domyślnie

Dzień dobry...Hej Bogdo...
Badanie zaliczyłam...wynik będzie za miesiąc, ale mam spokój na 2 lata, no chyba, że się już nie załapię na bezpłatną. Trzeba będzie przypilnować sobie terminu.
W drodze powrotnej zaliczyłam spacer...wprawdzie niebo było zachmurzone, ale temperatura względna - 10 stopni i wiatr nie duł, więc można było chodzić spokojnie, przy okazji zrobiłam drobne zakupy. Teraz mogę odpoczywać, bo obiad mam.
Bogda...mam podobnie. Jak nie pracuję, to nie pracuję, jak złapię się za jakąś robotę - to do upadłego. Rzadko uda mi się rozłożyć coś w czasie, ale trzeba będzie się tego nauczyć, bo już sił nie starcza na taką harówkę. Lulka...dzięki za tytuły książek, zapisałam, ale nie wiem kiedy pójdę do biblioteki i coś wypożyczę. Narazie zgłębiam to, co Marysia zniosła ze strychu - stare romanse historyczne, a dostałyśmy jeszcze całe duże pudło jakichś książek od siostrzenicy (w tym 3 sagi skandynawskie), więc mam co czytać. Tylko czy będzie na tyle czasu jak zaczną się roboty w ogrodzie? Zobaczy się.
Bogda...też kłania mi się fryzjer, ale czekam bliżej świąt. W czapkach ani berecie nie chodzę już od kilku dni...poczułam wiosnę. A co...
Miłego dnia wszystkim...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem