Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9  
Nieprzeczytane 12-12-2020, 08:44
Podroznik88 Podroznik88 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Miasto: Dobre Miasto
Posty: 1
Domyślnie

Jako szczęśliwy starszy pan mogę podzielić się z Wami swoimi odczuciami w zależności od formy podróży. Samolot już wiem, że na pewno odpada - za dużo tutaj zamieszania, pilnowania wyjść itd. na to już jestem za stary, chociaż podróż odbywa się naprawdę szybko. Pociąg to całkiem niezła alternatywa ale często występują przesiadki, które są dla mnie uciążliwe. Najczęściej, gdy podróżuję za granicę zazwyczaj z Polski do Niemiec lub z Polski do Holandii to korzystam z linii prywatnych przewoźników międzynarodowych. Jeżeli ruszacie w kierunkach Olsztyn Niemcy, Olsztyn Holandia to polecam firmę https://vanwiatrak.eu Jest to firma przewozowa z której korzystam od wielu lat. Panowie zawsze zabierają z adresu pod adres dlatego nie muszę martwić się o dotarcie na przystanek. Podróż odbywa się w komfortowych warunkach i bezpiecznie, ponieważ auto prowadzi dwóch kierowców, którzy co kilka godzin zmieniają się za kierownicą. Zaletą jest także pomoc ze strony kierowców, w moim wieku ciężko już z podnoszeniem ciężarów a zawsze to trochę łatwiej gdy ktoś pomoże z bagażem na tydzień lub dwa.
Odpowiedź z Cytowaniem