Wyświetl Pojedyńczy Post
  #2002  
Nieprzeczytane 08-09-2022, 20:50
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 854
Domyślnie


Kod HTML:
Pisze Janina;- Basiu oglądałaś wczoraj w telewizji c.d.programu, ale się porobiło w Klinice, szkoda tylko Zembali mógł żyć co to nie zrobi mobbing w pracy. Zbierze się grupka judaszy i zaszczuli dobrego człowieka i jego syna. Długotrwałe i uporczywe nękanie zazdrośników, poniżanie, ośmieszanie, eliminowanie z zespołu syna, zresztą jak w wielu przypadkach zdarzają się wszędzie takie zachowania i grupki mobbingujących. Przyjdzie odpowiedni czas i na tych ludzi niech nie myślą sobie jak nie Prawo to Pan Bóg ich w życiu pokarze za robienie krzywdy niesłusznie drugiemu dobremu człowiekowi, który przez lata ich nauczył zawodu.
Oglądałam i każdy szczegół śledzę w internecie. Słyszałam , że już niektórym
odbiło się czkawką , ( karma wraca ). Pan Bóg nie rychliwy , ale sprawiedliwy. Jak z takim sumieniem można żyć , a co dopiero pracować .
Zamiast się z integrować to się zwalniają przechodzą na inne oddziały.
Cytat:
Pisze Gienek;- Ja byłem osobiście u lekarza przepisał mi leki na obniżenie ciśnienia,Zbadał mnie ciśnienie. Dał mi skierowanie do labolatorium na krew mocz, oraz będę chodził na rehalibitacie u nas w ośrodku zdrowia. Ale to nie tak szybko , bo masa ludzi jest. Zapisałem się do urologa na 6. 10. 2022 dopiero. Bo nie byłem 10 miesięcy , miałem tabletki. Dostałem kod do apteki . Wszystko załatwiłem za jednym zamachem.
Gienek bardzo dobrze , że lekarz skierował Cię do Laboratorium na badanie i na leczenie u innych specjalistów. Musimy się leczyć , żeby nie zaskoczyły nas choroby i był czas na leczenie.
Cytat:
Pisze Zosia;-Będę oglądała 1\4 finał w sitakówce mężczyzn
Zosiu to podobnie jak my wykupujesz leki. Zosiu z Ciebie , kibic sportowy pisałaś o tym nie raz , że lubisz skoki narciarskie itp...My wczoraj o godz. 1-wszej w nocy oglądaliśmy Tenis i dzisiaj tak samo będziemy oglądać. Były mocne przeżycia , momenty , ale nasza Iga wygrała.
Dla mnie to normalka w nocy oglądać TV bo ja i tak po nocach nie mogę spać.
- Przed dwoma godzinami dowiedziałam się , że nie żyje Królowa Elżbieta II,
a przed wczoraj przyjmowała jeszcze nową Premier Anglii i byłego Premiera.
Przeżyła 96 lat do końca pogodna.

Jakie nasze życie jest niepewne... Wczoraj nagle poczuła się źle,
a dzisiaj zmarła. Karol chyba teraz po matce obejmie Tron .
Przyjemnego wieczoru , może jeszcze zajrzę.


Data 08.09-2022r. Strona 697. # 13927
Wrzesień 2022r.
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.

Ostatnio edytowane przez basia2002 : 08-09-2022 o 23:04.
Odpowiedź z Cytowaniem