Wyświetl Pojedyńczy Post
  #9  
Nieprzeczytane 14-08-2013, 18:01
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał Vika
Dziwne rzeczy czytam
Mieszkam w mieście, osiedlowy duży kościół, w niedzielę jest teraz siedem Mszy świętych i prawie na każdej peno wiernych. Jacy są na co dzień? Jak wszyscy,ani lepsi ani gorsi. Ale to inna sprawa.
Dodatkowo teraz w czasie pielgrzymki na Jasną Górę,ci co nie pojechali uczestniczą duchowo i zbierają się codziennie na Apel Jasnogórski o 20.30.
Bywam także na Śląsku, również kościół pełen ludzi, owszem ,chodzą po zakupy do marketów ,może i nie powinni, ale korzystają z okazji.
Bywam także na wsi i jestem pełna podziwu dla spracowanych ludzi.
A jest im nielekko.Nie dość że klęski żywiołowe, to jeszcze istotnie nie ma gdzie zbyć produktów bo albo punkty skupu polikwidowane, albo nie przyjmują , bo wolą polscy handlarze sprowadzić np.skażony rzepak z Ukrainy bo tańszy, a że póżniej spożyjemy go przetworzony na olej ale co to ''elity'' obchodzi. Oni tego żreć nie będą, mają kasę taką o jakiej nikomu w przeszłości się nie śniło.. Takiej pazerności i nienawiści współobywateli do ludzi i kraju nie widziałam i nie słyszałam
Piszę to co co sama spostrzegam, nie interesują mnie powielane wiadomości z gazet czy portali.

Viko, zajrzyj na wątek częstochowski.
Desti zamieściła zdjęcia z wczoraj, zrobione w Alejach N.M.Panny.
Sama młodzież. Masa młodzieży.
Odpowiedź z Cytowaniem