Wyświetl Pojedyńczy Post
  #39854  
Nieprzeczytane 23-07-2018, 20:49
mirellka's Avatar
mirellka mirellka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 5 681
Domyślnie

Dobry wieczór lesniczanki
Ufff jak gorąco a prawdziwe upały dopiero nadchodzą.
Nie wiem jak wytrzymam,mąż w tygodniu troche pracuje,więc na działkę możemy jechać tylko w piątek.
Wypada sobie czas organizowac w domu.
Do obiadu to zwykle wyjście do sklepu i jedzonko jakies ugotować.W dzień mam książki i seriale i filmy w internecie a na spacer mogę wyjśc dopiero późnym wieczorem.Jakos trzeba sobie radzić.
Eniu zazdroszczę ci,że wnuczki chcą u ciebie troche pobyć moja Julka już nie bardzo z dziadkami chce być,choc obiecała,że na 2 dni
kiedys wpadnie.Już zażyczyła sobie wyjście na basen.
Helenko miałaś piękną wycieczkę,a do tego pogoda dopisała.Takie płynięcie łodziami to fajna atrakcja.Mieszkasz blisko granicy to zawsze jakiś fajny wyjazd sobie zorganizujesz.
Nic w telewizji nie ma to muszę coś poszukać w internecie.Od jakiegoś czasu wnuczek zainstalował nam program do oglądanie seriali i filmów wszystkie najnowsze na światowym filmowym rynku jest to Netfix
on płaci 45 zł i może zainstalować ten program czterem osobom,tak więc nam się udało skorzystać.
A tyle jest do oglądania,że nie płaczę iż nie ma nic w telewizji.Właściwie telewizja słuzy mi do polityki a jak skasują /bo takie są zakusy/ stacje prywatne to tez będę
słuchać i oglądać w internecie.
Życzę wszystkim miłego wieczoru.













Odpowiedź z Cytowaniem