Wyświetl Pojedyńczy Post
  #725  
Nieprzeczytane 28-07-2019, 00:16
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Cytat:
Lila napisała -Padnę chyba...
Szanowny kolega będzie wdzięczny za to porównanie....
Lilu ja też chyba padnę Najbardziej trafne twoje stwierdzenie tubka z wazeliną Dzisiaj przeczytałem bo muszę dotrwać do godz 24.00 i trzeba zabić jakoś czas.

Postanowiłem że napiszę dla czego przestałem pisać na wątku Sympatycy Roberta Biedronia pomimo czterech gwiazdek. Tak samo jak wcześniej z wątkiem Katarzyna Lubnauer - Petru czy Palikotem nowe otwarcie nowy wątek poglądy pozostają nie zmienne świeckie państwo ,liberalna gospodarka ,prawa dla mniejszości.Swoich poglądów nie ukrywam jak i działalności partyjnej.

Stworzeniu koalicji lewicowej za którą od pewnego czasu byłem zwolennikiem wymusza na działających non profit dokonania zmian w tym co robią na forum by nazwa wątku lepiej kojarzyła się wyborcom z nowym otwarciem. Wankabor wymyśla tytuł wątku Lewica Naszą Nadzieją !!! ,administracja zatwierdza i mamy i działamy w nowym otwarciu .

Trzeba jakoś zakończyć , informuję Wiosnę że na Senior Cafe moja stopka waclaw46 w tytule wątku Sympatycy ... to pozostałość po wcześniejszym pisaniu i prezentowaniu poglądów Wiosny .Niech robią co chcą ale informuję ich że Pluto36 to prawdopodobnie troll Platformy Obywatelskiej a jego fobie na temat ludzi zwolenników LGBT mogą sobie przeczytać co pisze w postach na temat Grodzkiej i Biedronia polityków obecnej koalicji w postach jego kilka " kwiatków do kożucha " zamieściłem .Uważam że za słowa należy brać odpowiedzialność a nie pleść co popadnie jask by się było płatnym od postu.

Lilu w poglądach na szanse Koalicji Lewicy osiągnięcia wyniku dwucyfrowego widzę wszystko zależy tylko od tego czy zaczną współpracować i stworzą program a emocje odłożą na bok .Inicjatywa dla graczy politycznych nie jest na rękę i będą się starali to rozbić wszelkimi sposobami.Wrócę przy okazji do metod jak się to robi ale już na nowym wątku.

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 28-07-2019 o 00:21.
Odpowiedź z Cytowaniem