Wyświetl Pojedyńczy Post
  #163471  
Nieprzeczytane 01-02-2024, 18:24
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 047
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Dwaj przestępcy, koledzy maliniaka, skazani prawomocnie przez sąd, pozbawieni mandatów nie mogli uczestniczyć w uchwalaniu budżetu więc jest poważny powód do skierowania tego budżetu to trybunału kucharki.
PS
Kiedys pisałam brawo PiS a teraz pisze brawo wyznawcy pis

Dzięki za owację, dawno mnie nie było i ....spokojnie... nie będzie.
Jestem na innym etapie, a zwiastun onego jest na moim awatarze.

Wyznawcy mają się dobrze ( mówię za siebie) choć wiele daliby by wróciły dawne czasy ( nie idzie o politykę wcale,
lecz o zmianę życia...drastyczną). Wyznawcy szczególnie spod znaku Lwa, mają to do siebie,
że co ich nie zabije to ich wzmocni,
a właśnie to się dzieje od jakiegoś czasu.
Cóż, nie jest im źle. Niech se porządzą. Niech se zabierają 13 i 14, bo i tak na nie nie czekają -wyznawcy co tu piszą, czyli ja. NIech se ta energia rośnie o 200% ( na raty jak radzi Petru),
ale dopóki wyznawców będzie stać na dobre ciuchy i zmianę autek zaraz po gwarancji,
to niech majom razem z relokacjami. Przecie pisałam, że PiS musi przerżnąć przez UA. Pisałam zresztą czy nie pisałam, bo nie pomnę?


Piszcie kochani...jak zajrzałam to było 3 ( słownie ) trzech czytaczy, ale przecież propaganda i tak odchodzi gdzie indziej. Grunt, że żyjecie, ale czy aby wszyscy?


PS. w dalszym ciągu mam we wdzięcznej pamięci tych co w najtrudniejszej chwili mojego życia ....pamiętali.
Przepraszam ICH za wszelkie niedogodności z mojej strony .
Awatar jest w celu wq..nia ale nie ICH. Można się pośmiać,
można zdziwić, i można poczekać na inne.
No chyba, że mi się zemrze.



Generalnie trzymajcie się tego co macie w domach.
Odpowiedź z Cytowaniem