Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1494  
Nieprzeczytane 11-03-2021, 16:08
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 808
Domyślnie

______
Witam Czwartko-ludkowo .
Irence dziękuję za kawkę z okiem . Patrzę i co widzę ?... Ja w PZU składki opłaciłam za pierwszy kwartał, musiałam założyć nowe książeczki.
Dziwię się dlaczego ten młodzieniec nie chciał podać Ci telefonu do Urzędu Skarbowego, a może go sam nie znał i musiał by zobaczyć w internecie. Najważniejsze , że sobie poradziłaś.
Zosiu u Ciebie popadał śnieg, a u nas tak ja pisała Irenka , pada deszcz , a na dworze zimny wiatr. Dobrze , że masz termin na szczepienie ja jeszcze nie mam.
Cytat:
Napisała Zosia. udało mi się dodzwonić na rejestracje szczepienie, data została wyznaczona.. na 25 marca,mam przedzwonić i dopiero zostanie wyznaczona godzina i dzień dojazdu,dostanę wiadomość esemesem powiedziałam też ,że korzystam z transportu miejskiego,specjalny mikrobus przyjeżdża po seniorów i dowozi na szczepienie.A zarejestrowałam się 25 stycznia przez infolinię.
Ja rejestrowałam się 23 Stycznia przez internet. Dzisiaj dodzwoniłam się do mojego Punktu w Przychodni to jeszcze nic nie wiedzą kiedy będą szczepić i mamy dzwonić, dowiadywać się dopiero pod koniec miesiąca na razie nic nie wiadomo. Wirus atakuje i strach się bać...
Pozdrawiam , dużo zdrowia , miłego czwartku, pogody ducha na resztę dnia.


Data 11.03.-2021r. godz. 16:10 Strona 454. # 9066
Marzec - 2021r.
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem