Wątek: Dobre Wieści
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #1209  
Nieprzeczytane 14-12-2020, 20:38
nutaDo's Avatar
nutaDo nutaDo jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 6 950
Domyślnie Kirk Cameron

Pewna młoda kobieta urodziła dziecko. To dziecko było wcześniej przeznaczone do aborcji i miało trafić do kosza na odpady. Ale ktoś porozmawiał z tą młodą kobietą i przekonał ją, że może dać dziecku dar życia.
Małe dziecko okazało się małą dziewczynką. Została oddana do adopcji za pośrednictwem Katolickiej Organizacji Charytatywnej. Wraz z przybranym bratem trafiła do rodziny zastępczej. Dorastała ze wspaniałymi rodzicami.
Wyszła za mąż i adoptowała małego chłopca o kręconych blond włosach i dużych zielonych oczach, nazywał się Jake. Potem adoptowała małą dziewczynkę o dużych brązowych oczach o imieniu Bella, która uwielbia śpiewać. Potem adoptowała inną małą dziewczynkę o imieniu Ahna, która chce dorosnąć i zostać pielęgniarką. Potem adoptowała innego małego chłopca imieniem Luke, który nie może się zdecydować, czy chce zostać raperem, Si Robertsonem, czy graczem NBA. Potem urodziła dwoje innych małych dzieci, Olivię i Jamesa.
Znam tę historię tak dobrze, ponieważ ta dziewczyna jest moją żoną. Moją żonę dzieliła jedna wizyta w klinice od śmierci. Podobnie było w przypadku czwórki moich pięknych dzieci, które adoptowaliśmy. Co więcej gdyby moja żona się nie urodziła, nie byłoby też moich dwóch urodzonych dzieci. Cała moja rodzina jest tutaj, ponieważ do młodych kobiet docierają wiadomości pro-life.
Aborcja jest zła w każdych okolicznościach. Mordując małe dziecko tylko pogłębiamy nasze problemy. Gdybyś został poddany aborcji nie rozmawialibyśmy teraz.
Cenię życie ponad wszystko.
- Przypominam poruszające świadectwo aktora Kirka Camerona („Fireproof”, „Dzieciaki kłopoty i my”)



/Z internetu/
__________________
'Wznieś serce nad zło" J. Cygan
Odpowiedź z Cytowaniem