Wyświetl Pojedyńczy Post
  #158847  
Nieprzeczytane 26-03-2024, 09:50
Siri's Avatar
Siri Siri jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Posty: 24 434
Domyślnie Dzień dobry

Jurek, myślę o Tobie i o tych co mają zamiar coś uprawiać na swoich ogródkach . Ja mam 4 doniczki z kwiatkami i tyle mogę nadziałać. Kiedyś miałam działkę i wiedziałam co i jak uprawiać bo moje koleżanki mi podpowiadały, takie były czasy i nastała moda na ogródki działkowe.

Spać kładę się często wcześniej bo czuję się zmęczona jak koń po wyścigach ,ale nie zawsze usnę ...Wczoraj po 1/2 Nasen nie usnęłam do g.3 i od dziś biorę po całej 10 mg...Pewnie niedługo przestaną mi pomagać te tabletki bo organizm się przyzwyczai.

Zaraz zobaczę co w pogodzie ....




26.03.2024 07:30 - 07:30 27.03.2024 (Wtorek/Środa)
W dzień zachmurzenie małe, tylko na północnym wschodzie i północy umiarkowane. Rano miejscami zanikająca mgła ograniczająca widzialność do 200 metrów. Temperatura maksymalna od 8°C nad morzem, około 11°C w centrum i w rejonach podgórskich, do 15°C na południu i południowym zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, na zachodzie w porywach do 55 km/h, południowy i południowo-wschodni. W Karpatach i w rejonach podgórskich Sudetów do około 65 km/h, w szczytowych partiach Sudetów do 130 km/h.

__________________
Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo, na pewno to zepsujesz.

Ostatnio edytowane przez Siri : 26-03-2024 o 09:57.
Odpowiedź z Cytowaniem