Wyświetl Pojedyńczy Post
  #44  
Nieprzeczytane 28-07-2019, 15:39
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 617
Domyślnie

Seniorze66 twój post # 49 jest mało związany z charakterem tego wątku i świadczy że nie czytasz postów zamieszczonych przez seniorów prowadzących dyskusję . My nie zajmujemy się programem SLD poszukaj sobie w sieci takiego forum które tym tematem się interesuje lub stwórz własne jak to przećwiczyłeś z Demokracją masz i dyskutuj z seniorami.

Przypominam jeszcze raz,trzy partie SLD Wiosna Razem stworzyły koalicje i muszą opracować wspólny program z którym pójdą do wyborów .My tu na forum tworzymy oddolnie program który chcemy popierać .Jest to obywatelskie podejście , jeżeli interesują cię ruchy obywatelskie seniorze66 , to zapraszam Kuba Wątły, Fundacja Obywatelska - Patronite .

Do jakiej partii należysz lub jaką partię polityczną wspierasz myślę że twoje preferencje nie są tajemnicą Tak na marginesie wielkość liter na mnie nie robi wrażenia to nie musisz naszego forum zaśmiecać tego typu postami. Tak jak Lila zwolenniczka PiS tobie odpowiedziała :demokracja , to temat do dyskusji po wyborach parlamentarnych , ja też uważam , temat ciekawy . ale po wyborach. Zdążysz przeczytać programy SLD,WIOSNY RAZEM I PiS , poszukać słowa demokracja .Polecam też Francis Fukujama Historias ładu Politycznego i druga książka tego autora Lad polityczny i polityczny regres .Te książki związane są z twoimi zainteresowaniami.

Będę pamiętał o twoim zainteresowaniu demokracją , jak będzie spotkanie otwarte Instytutu Studiów Strategicznych w Krakowie poinformuję cię o terminie będziesz mógł tam się wypowiedzieć . Tam się występuje pod własnym Nazwiskiem bo bierze się odpowiedzialność za słowa.Z Wrocławia do Krakowa niedaleko .Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem