Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3056  
Nieprzeczytane 19-04-2024, 17:08
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 946
Domyślnie

Dziękuję wam serdecznie ,że pamiętanie o mnie Pszczółki. Będzie się działo dopiero po niedzieli . Mam sympatię którą poznałem na czatach Faceboku . cztery miesiące z nią pisałem . zakochała się we mnie Bardzo aż się popłakała że ją właśnie wybrałem. dużo kobiet za mną tęskniło. Dopiero dzisiaj posłałem jej moje fotki.st bardzo szczęśliwa i zadowolona ze mnie. Bardzo się cieszy ,że zaprosiłem ją do mnie,i po niedzieli będzie u mnie panią domu, cieszy się. samochód już załatwiony jest. To ponad 300 km Wałbrzych. Ona mi ciągle wysyłała fotki i pisała dlaczego ja jej nie wyślę. Jednak dzisiaj posłałem jej. Jest bardzo zadowolona . Powiedziała,że po wyjściu, będzie wiedziała komu ma dać miłosny pocałunek. Ma 70 lat jest wdową. Mieszka sama ma dwoje dzieci , córka w Warszawie , syn w Niemcach . To tyle na razie jest na emeryturze dobrej , tak że nie będę narzekał na nią absolutnie . Jest bardzo szczęśliwa, że właśnie ją wybrałem i przez łzy do mnie mówiła .
Zrobi mi niespodziankę powiedziała. Miło mi z jej strony.
Was pozdrawiam serdecznie , przyjedzie dam jej przeczytać. Co wy do mnie piszecie. ona tego właściwie nie zna.Bo zna na ten temat rozmawiałem. Podoba jej się na wsi od dziecka mówiła. czas pokaże , ale ja będę z niej zadowolony.
Pozdrawiam was serdecznie
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem