Wyświetl Pojedyńczy Post
  #98  
Nieprzeczytane 31-07-2019, 13:27
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 632
Domyślnie

Miran napisała :
Kim ja jestem ,nie dowiesz się żebyś żył 150 lat.Durczok na patrona lewicy #90
Kim ja jestem ,nie dowiesz się żebyś żył 150 lat .Durczokna patrona lewicy.O emigracji .możesz fantazjowac ,wszak marzysz a by wyjechac,ale nie dla psa kielbasa #91
Obraza? Kogo? Lewactwo, które było przeklenstwem mojej młodości, nazywam rzeczy po imieniu, lewactwo to zaraza, która dotknęła Polske Ps. Zalowalam,ze nie jestem zydowka, wyjechalabym może za Gomulki #93


Miran ,nie jestem zainteresowany twoją osobą i twoim komputerem bo każdy ma swój numer ID w sieci też są numery IP informujące przez jakie komputery wiadomość od ciebie przechodzi.Nie jesteś niewidzialna . Nie jestem zainteresowany żadną polką za oceanem. Ja żyję w Unii Europejskiej jest nas ok. 400 milionów z tego ok połowy kobiet. Coś się uparła na ten wiek 150 lat ,bym żył ??

Chcę żyć i być sprawny , kiedy tracić będę sprawność pojadę do kliniki w Szwajcarii gdzie dokonam eutanazji.Pisałem na ten temat kiedyś na Ateiście. Wrócę do tematu będziesz miała Szwajcarię do wyboru albo Holandię .To pomysł Amerykańskich naukowców ,Hitler wprowadził ten pomysł w życie , wypaczając założenia.Nie pragnę wyjazdów do USA na zakupy , tam jeżdżą nasi politycy z lewa i prawa.Zawsze mogę na dowód Osobisty podróżować po Unii Europejskiej tak jak ty po Stanach.

Lewica to pojęcie do którego wrócę po wyborach, Lewica obecnie jest inna od tej którą znasz. Pisałem jesteśmy w Polsce zainteresowani przyszłością , z historii wyciągamy wnioski by nie powtarzać błędów. Żydówką się jest po matce , matka nie żydówka ojciec żyd , jest się gojem.Takim samym gojem jest Prezydentowa III RP pomimo żydowskiego nazwiska rodowego.Jej afiszowanie się po klęcznikach kościelnych czy całowanie w rękę Papieża ,nie wkurza żadnego ortodoksyjnego żyda,goj swoje prawa ma.

Szkoda że się ci nie udało wcześniej wyjechać z Polski głupotą było to ludziom zabraniać ,nie mielibyśmy problemów w momencie transformacji 1989 kiedy trzeba było ludzi zwalniać . Siedzieli by już na zachodzie i nie mielibyśmy tak wysokiego bezrobocia. Siedź dalej na tym zachodzie nie jesteś nam potrzebna , interesuje nas kadra naukowa z dziedzin nowych technologii . Będzie to w programie " nowej lewicy " , jeszcze to napiszę.
Odpowiedź z Cytowaniem