Wyświetl Pojedyńczy Post
  #51  
Nieprzeczytane 05-05-2023, 22:56
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 827
Domyślnie



Witam Was wieczorkiem bo wcześniej byliśmy z mężem w Szpitalu u Endokrynologa na badaniu USG Tarczycy , cieszymy się , że wyniki są dobre
i USG wyszło pozytywnie . Tarczycę mąż ma zdrową.
Wróciliśmy do domu zmęczeni po dwudniowej wędrówce po lekarzach, ale zadowoleni , że jest dobrze.
Bogusiu ♥- wątek się otwiera linkiem mamy dostęp i nic się nie zmieniło jesteśmy na tym samym wątku Pszczółek Jolity cały czas niezmiennie , wątek się otwiera i jest cały do wglądu od samego jego początku, otwierasz go linkiem. Widzę , że Janina już Ci to napisała to nie będę się powtarzać .
Cytat:
Pisze Krysia;-Wyjeżdżam na tygodniowy pobyt do Heiligenhafen.To tętniący życiem port, piękna piaszczysta plaża o dlugości 4 km. i wyjątkowe molo - to cechy tego wakacyjnego kurortu nad Bałtykiem. Do zobaczenia za tydzień
Krysiu ♥-, miłego pobytu i dobrego wypoczynku w pięknej Miejscowości w kurorcie nad Bałtykiem, dużo zdrowego jodu i pogody przez cały pobyt .
Wracaj do nas wypoczęta, zdrowa i zadowolona, czekamy na Ciebie.
Cytat:
Pisze Zosia;-zadzwoniłam do koleżanki, która służyła mi pomocą, dowiedziałam się, że jest w szpitalu w Chojnicach na neurologii z podejrzeniem udaru (14 km dalej jak mieszkamy).
Więc skontaktowałam się z synem i w najbliższy wtorek będzie ze mną na pobraniu krwi i podwiezie do fryzjera.
Zosiu ♥- współczuję Ci bardzo zmartwienia o koleżankę , miejmy nadzieję , że to nie jest udar. Dobrze , że jest w Szpitalu na odpowiednim oddziale to będą w razie co leczyć i zapobiegać chorobie. Trzymam kciuki za Twoją koleżankę i życzę jej szybkiego wyzdrowienia.
Gienka ♥- coś dzisiaj nie było pewnie zapracowany bo pogoda dopisuje to też chce podrobić coś na działce.
Z pewnością jak odpocznie to się odezwie.
Cytat:
Pisze Grażynka;-Kto z nas nie pamięta smaku zupy szczawiowej z dzieciństwa? Kiedyś zbierało się szczaw na łąkach a dziś nazbierałam z zagonka na działce i wyszła prosta i tania pyszna zupa.
Grażynko ♥- masz takie możliwości mieć swój szczaw to i zupa smaczna. Ja bardzo często gotuję zupę szczawiową , a szczaw kupuję w słoiczkach GOŚCINA bo ten jest dobry siekany i bez łyka. Daje na patelnie masełko i podsmażam szczaw i wtedy dodaje do zupy. Pychota taka zupka szczawiowa z jajkiem i ziemniakami. Tanio i smacznie. Zrobiłam zdjęcie jaki kupuję szczaw jak ktoś nie ma swojego, polecam. Zrobiłam zdjęcie bo zamierzam w przyszłym tygodniu ugotować
zupę szczawiową.
Cytat:
Jarek Pisze;-Ja dopiero dzisiaj mam odzipkę, bo tydzień czasu miałem zjazd rodzinny 16 osób. Z niektórymi nie widziałem się ponad 20 lat a reszta krócej. Teraz po remoncie domu mam pięć sypialni a zarazem pokoi gościnnych to można gości przyjmować, Nie było końca wspomnień z dzieciństwa i młodości i oglądania setek zdjęć a ile przy tym było śmiechu. O takim spotkaniu marzyłem już wcześniej ale zawsze komuś nie pasowało i w końcu doszło do skutku. Jedzenie wszystkim smakowało i żadna sałatka nie zaszkodziła ani grzyby
Jarek ♥- cieszę się , że Twoje marzenie się spełniło i goście dopisali.
Jarek mieliście dużo gości i na pewno cieszą takie spotkania to wspaniałe tak się spotykać z rodziną , ale współczuję Wam przygotowania dla gości bo na tak liczną grupę to jednak trzeba siły i się napracować , żeby wszystko przygotować to trzeba jednak włożyć pracy rąk tak czy siak...
Masz dobre warunki i dużo sypialni to miałeś gdzie gości przenocować. Ja mam dużą rodzinę i bardzo lubię gości tylko teraz już siły mi nie pozwalają , żeby większa ilość osób przyjąć. W naszej rodzinie takie rodzinne spotkania organizowaliśmy sobie od lat sezonowo w różnych miejscowościach. Zamawiało się pokoje w Hotelu i każda rodzina , która wyraziła zgodę na spotkanie i przyjazd płaciła sobie za pobyt w Hotelu i za jedzenie. Organizowaliśmy sobie Grilla itp. każdy był obsłużony przez Kelnerów i zadowolony , że przebywaliśmy razem w licznym gronie rodzinnym. Było wesoło i wspaniale.
Co roku była taka okazja , każdy się spiął , żeby stać go było się spotkać znowu za rok razem i to była wspaniała odskocznia dla każdego z rodziny. Pisałam Wam o tych naszych spotkaniach i zjazdach , ale tak trwało do Pandemii , dużo osób zmarło i teraz już każdy coraz bardziej starszy i już nie spotykamy się na wyjazdach. Czasami pojedyncze rodziny się odwiedzają . Skończyło się , ale teraz mamy co powspominać.
Jarek ♥- macie ku temu warunki i duży dom na przyjęcie i przenocowanie tyle osób. Mam nadzieje , że siły Wam dopisały, zmęczenie przychodzi potem , ale miłe wspomnienia są wart tego. Masz taki wielgaśny Taras , gdzie można przyjąć dużo gości na świeżym powietrzu i ku temu wszelkie warunki.
Rozpisałam się jak zwykle, ale do każdego z Was chciałam się odezwać. Zrobiłam dzisiaj zdjęcie Krasnalowi Szpitalnikowi , ale już dzisiaj nie miał Flagi , miał ubrana czapeczkę podobna do czapki Skrzata i nie wpisałam się do Notatnika bo go nie było. Miłych snów , Dobrej nocki wam życzę . Dobranoc. Pozdrawiam Was wszystkich. Bajecznych, snów.
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.

Ostatnio edytowane przez basia2002 : 05-05-2023 o 23:17.
Odpowiedź z Cytowaniem