Wyświetl Pojedyńczy Post
  #59  
Nieprzeczytane 06-05-2023, 19:05
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 383
Domyślnie


Witam serdecznie Pszczółki i Guciów.W sobotni, pochmurny dzień, Krysię, Basię, Bogusię, Janinę, Jarka, Genka.
Krysi życzę udanego urlopu, Bogusi wypoczynku na latyfundiach, Jarku spokojnej soboty i dużo odpoczynku dla Was życzę dużo zdrowia mężowi.
Grażynko, może i dobrze, że nie pojechałaś na targi ogrodnicze w taką pogodę, na bazarku też można kupić piękne rozsady, roślinki, a jesienią jak pisze cebulki kwiatowe. Koleżanką telefonicznie W rozmowie ze mną, twierdziła, że szybko otrzymała pomoc lekarską i nie jest tak groźnie.. mogło być gorzej. Zadzwonię do niej jutro, bo dzisiaj pewnie rodzina ją odwiedza.
Też bardzo lubimy zupę szczawiową, który mamy z ogródka.
Genku mam bukiet bzu w pokoju w którym śpię i muszę napisać, że spokojnie spałam całą noc... obudziłam się przed 9.00..aż córka do mnie zajrzała, byłam już ubrana, łóżko zaścielone. A spać kładłam się późno, bo skończyłam czytać książkę "Gotowi na wszystko" Agaty Przybyłek(3 tomy)
W pokoju mam ciepło, centralne jeszcze grzeje bo mi było chłodno
.Córka się śmieje, że na jutro zapowiadają ocieplenie.
Dzisiaj jeszcze pooglądam sobie telewizję.. już mam książki Agnieszki Olejnik..(3 tomy)"Dworek w Miłosnej" "Jeszcze będzie pięknie" Szczypta miłości"
Przeczytanie tych książek poleciła mi siostra, gdy pracowała w bibliotece.(teraz emerytka już)

Miłej soboty życzę wszystkim..





__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem