Wyświetl Pojedyńczy Post
  #18112  
Nieprzeczytane 23-04-2021, 19:58
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 623
Domyślnie

Cytat:
Frat napisał -
A co to jest antyomnipotencja? Niestety, podróż do wnętrza protonu tego ci Wacławie nie wyjaśni.
To stworzone ad hoc pojęcie oznaczające omnibezsilność wygenerowaną przez omnipotencję w celu własnego .. ble ble
Dziękuję za napisanie co rozumiesz przez słowo omnipotencja , już to wiemy pokrywa się z naszym rozumieniem tego słowa.

Fracie zapytałem o antyomnipotencje , tego nie wyjaśniłeś. Dalej czekamy na szersze wyjaśnienie pojęcia którego użyłeś.
Omnipotencja kreuje antyomnipotencje ??.
Ten wątek czyta wielu seniorów , nie możesz czuć się obrażonym , za prośbę wyjaśnienia tego co piszesz.
/ Frat nie wie co pisze ?
Frat wie co pisze?
Co pisze Frat?
/

Filozof o którym pisze Martyna321 Ibn Ruszd , znany jako Averroes , jeden z pierwszych filozofów, którzy przedstawili paradoks omnipotencji , to XII wiek , temat wałkowany od tego czasu . Do niczego konkretnego w tym temacie filozofowie nie doszli. Paradoks omnipotencji używany jest jako argument na nieistnienie Boga .
Paradoks omnipotencji poruszyła Martyna321 a nie ty Fracie ,czytam na tym wątku wszystkie posty .

Wykład który zamieściłem :Może posłuchamy Podróż do wnętrza protonu, Michał Eckstein Jest to moja propozycja posłuchania czegoś wartościowego . Kierowana do tych co chcą coś więcej wiedzieć o świecie .
Lepiej coś ciekawego posłuchać a nie filozofować .Czy tak nie uważasz ?

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 23-04-2021 o 20:24.
Odpowiedź z Cytowaniem