Wątek: Wieniec Zdrój
Wyświetl Pojedyńczy Post
  #37  
Nieprzeczytane 19-10-2023, 20:00
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 189
Domyślnie

Witam .
Wracam znów do tematu uzdrowiska w Wieńcu Zdroju .
Tak jak pisałam wcześniej pojechałam tam na dwa tygodnie w lipcu ale pobyt przedłużyłam i byłam w sumie ponad trzy tygodnie . Może kiedyś było tam gorzej ale obecnie naprawdę jest super i nie jest to żadna reklama tylko moje osobiste odczucia .
Mieszkałam sama w pokoju dwuosobowym na pierwszym piętrze w głównym budynku czyli w Jutrzence .
Miałam wykupione pakiety lecznicze a więc z zabiegami .
Myślałam , że z powodu inflacji będzie gorzej ale tak nie było . Wyżywienie - szwedzki stół na bogato , zabiegi takie jakie chciałam , miła atmosfera tylko czasem internet nie działał w pokoju i trzeba było zgłaszać . Telefon ok , zasięg był jak zawsze .
Fakt , multum ludzi bo Zus , NFZ i komercyjni ale tego nie odczuwało się za bardzo . Mam sporo fotek ale nie potrafię wstawić a z netu to każdy może obejrzeć .
Odnośnie wody Selenki to miałam ją w pokoju i piłam bardzo dużo bo były upały , no i zabiegi .
Pełen luksus w pokojach - balkon , suszarki do suszenia , czajnik , kubki , łyżeczki , herbata , kawa , woda do picia - to wszystko było dostarczane codziennie . W łazience suszarka do włosów , szlafroki , ręczniki , żel do kąpieli , papier toaletowy w sporej ilości i w dobrym gatunku .
Poza tym pani pokojowa dostarczała miskę wedle potrzeby choć w Jutrzence jest pralnia .
Nie będę wdawać się w szczegóły , jeśli ktoś ma jakieś pytania to służę pomocą .
Dodam tylko , że jeśli będę mogła to znów tam pojadę późną wiosna albo latem bo wtedy jest tam pięknie i dzień długi . Pozdrawiam czytających .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem