Wyświetl Pojedyńczy Post
  #44092  
Nieprzeczytane 23-04-2021, 13:14
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 352
Domyślnie

leśniczówka witaj, Genku dziękuję za wyjaśnienie, Brzoza się przechyliła od wiejących wiatrów, rośnie w ziemi i córka nową brzozę posadziła już, bo lubi
to drzewo, można się do niej przytulać, obejmować ją.. ma jakieś zdrowotne znaczenie ?
[IMG][/IMG]
kącik przed domem już przygotowany, na wspólne picie kawy, byle byłoby trochę cieplej,bym mogła posiedzieć przy nim
Geniu książki przeczytałam,teraz postanowiłam kilka dni od nich odpocząć ..do następnego wyjazdu, po 25 każdego m-ca robię badanie INR.wtedy odwiedzę bibliotekę.
A w domu zawsze jest coś do zrobienia, Po szczepieniu czuję się dobrze.. nic mi nie dolegało, spokojnie noc przespałam,a rano po śniadaniu wzięłam się za miotłę by krawężniki pozamiatać...bo leżała na nich ziemia, po plewieniu przez córkę z boku od sąsiada.
Dowiedziała sie od nich,że kupili kosiarkę do koszenia, bo będą mieli posianą trawę, na grządki nie mają czasu, bo oboje pracują.
Zaraz muszę się zabrać za obiad..dzisiaj gołąbki..ale nie te fruwające hi hi.
Dużo potraw mi się już przejadło,a w sklepach zawsze jest to samo do kupienia, nie ma dużego wyboru,więc trzeba gotować, to co jest kupione.
Wszystkim życzę miłego, spokojnego dnia, Genku smacznej naleweczki życzę
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem