Wyświetl Pojedyńczy Post
  #101932  
Nieprzeczytane 25-01-2020, 17:31
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 736
Domyślnie

Ano, piknie w Zakopcu, w Busku i Polańczyku! Masz rację Danusiu, że mnie już wypada siedzieć na dupsku i cieszyć się z życia... a Wam wszystkim życzę radości na każdy dzień! Całej Rodzince - bawcie się kochani!!! -
Lilu, masz rację, do 10 lutego wydobrzejesz... będziesz zadowolona z Buska w tym z Córcią!
Izabel, co znowu, skarbie ? może gdzieś krzywo stanęłaś ? może coś podniosłaś ? Mój Boże, już byłam zadowolona, że lepiej się czujesz! Może za bardzo głaskałam ?
Ewuniu, daleko można jechać póki jesteś młoda i masz opiekuna! To, że masz przyjaciółkę, serdeczną, to bardzo ważne... dobrze jest mieć kogoś takiego!
Danusiu, wróciłam do fotek - wyglądacie SUPER!!!! Dziękuję Ci za fotki! Bawcie się , radujcie się z każdej chwili!
Jeszcze nie ma wieczoru, prawdziwego a ja jestem bardzo zmęczona... pewnie polezę jak Izunia... duchowo będę z Tobą Izuniu....
Lila w pracy, Danusia bawi się, Helenka pewnie u sąsiadki na pogaduszkach... Ewunia ? nie mam pojęcia co może robić... pewnie gotuje J. obiadek na jutro...
Była p. Krysia w południe, zjadłam mielonego z buraczkami i kompot z jabłek...zupy nie chciałam to muszę się jej pozbyć... zjadłam teraz kawałeczek ciasta...
Zostawiam moc ciepełka!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem