Wyświetl Pojedyńczy Post
  #3166  
Nieprzeczytane 01-05-2024, 08:08
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 651
Domyślnie

Dzień dobry wszystkim.
Bogusia już wstała,spakowana.Kawa,śniadanie i w drogę.Szerokiej i bezpiecznej drogi Ci życzę.
Wczoraj więcej odpoczywałam niż pracowałam,ale nie dało się coś więcej zrobić.Za gorąco.Dopiero co narzekałam że zimno i pada a tu gderam za gorąco i za sucho.Mam działkę piaszczystą. Woda przeleci i już sucho.Podlewania czas zacząć bo bez wody to roślinki padną.
Zosiu, cudnie to wygląda u Ciebie. Bardzo lubię te małe begonie. Też je kupię i powtykam w te miejsca po przekwitłych tulipanach czy żonkilach.
Dziś zaczynamy nowy miesiąc.
MAJ to najpiękniejszy miesiąc w roku, który nieodzownie kojarzy się z maturami, a jak matury to kwitnące kasztany, zapach bzów i konwalii, mnóstwo kolorów ,słoneczko i ciepełko.
Maj to także miesiąc zakochanych. Życzę wszystkim wiele szczęśliwych chwil właśnie w maju. Kochajcie się.
Dziś 1 Maja. Niech się święci 1 Maja. Oj,ile razy słyszało się ten okrzyk.
Ja to jestem szczęśliwa, że nie muszę iść, jak dawniej bywało, na żaden pochód, nie muszę machać chorągiewkami, tylko spokojnie spędzać ten świąteczny czas na działce z rodziną.
Dzisiaj każdy robi co chce. Najczęściej siedzi w ogródku przed domem i sobie grilluje, popijając winko czy piwko z Rodziną.
Wszystkim życzę odpoczynku. Spędzając miłe chwile z bliskimi zapomnijcie o troskach,chorobach,smutkach, o codziennych obowiązkach.


__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Ostatnio edytowane przez gracja50 : 01-05-2024 o 09:06.
Odpowiedź z Cytowaniem