Wyświetl Pojedyńczy Post
  #163642  
Nieprzeczytane 26-03-2024, 12:01
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

taki wykład o porządku niejakiego Kanthaka od Jakiego

Cytat:
Ja już zrobiłem w domu porządek. Zapraszam panów agentów ABW, jeśli są gotowi. Nie mam się czego bać - dodał buńczucznie Kanthak.

Chucpa i bezprawie
- Mamy do czynienia z chucpą, bezprawiem i metodami bolszewickimi. Powinni się bać ci, którzy to robią.

Kto mieczem wojuje, od miecza ginie
- stwierdził Marcin Warchoł.


- Dlaczego nie zadzwonili do ministra Ziobro? Bo chcieli zrobić chucpę. Według mojej informacji, nikogo w domu nie było. Żona, teściowie i dzieci ministra Ziobro nie mają nic wspólnego z Funduszem Sprawiedliwości. Rozmawiałem z ministrem Ziobro, powiedział, że nie miałby nic przeciwko, żeby upoważnić którąś bliską osobę, żeby towarzyszyła w tych czynnościach.

Nie zrobiliśmy nic przy Funduszu Sprawiedliwości, ta akcja ma przykryć nieróbstwo tego rządu - mówił do dziennikarzy Michał Wójcik.

Po pierwsze primo to Kanthak powinien chyba wiedzieć, że to po to, żeby jego towarzysze nie zrobili "PORZĄDKÓW"

A co do samej akcji u Ziobry, to skąd ABW miało wiedzieć, że nikogo w chałupie nie ma? Skoro żona z potomstwem być powinna???

Natomiast Warchoł powinien w opowiastce o mieczu wspomnieć o ...BLIDZIE i doktorze G...

No i ten .... szmal. 280 melonów co poszły na lewiznę piechotą nie chodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem