Wyświetl Pojedyńczy Post
  #118251  
Nieprzeczytane 28-03-2024, 07:57
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 824
Domyślnie

Dzień dobry.... Witaj Ninko...
Zaraz wybywam na ostatnie zakupy i...finito. Za garnki zabieram się jutro i w sobotę, piec nie zamierzam - córka obiecała, że upiecze mi babkę i da pół sernika...co mi więcej potrzeba. Chałupka wysprzątana...lśni, więc będę odpoczywać.
Danusiu...dzięki za troskę...ból daje się wytrzymać, a wątroba i żołądek odpuściły.
Pytasz o sanatorium...Tak..dostałam już informację na Internetowym Koncie Pacjenta, że zostałam zakwalifikowana na leczenie w zakresie chorób reumatycznych. Mam numer 5225 i czas oczekiwania na sanatorium 8 miesięcy. W jakiej miejscowości to będzie to się dopiero okaże. Będę starała się wcześniej o skierowanie ze zwrotów, więc będę mogła wybrać sobie i sanatorium i miejscowość. Zawsze tak korzystałam, tylko wtedy trzeba szykować się do wyjazdu w przeciągu kilku dni.
Ninko...nie nastawiaj się pesymistycznie do wyjazdu...może nie będzie tak źle, jak sobie wyobrażasz. Wiadomo...dzieci są różne, ale może nie dokuczą swoją obecnością babci czy prababci. Za życzenia dziękuję...odwzajemniam i jeszcze wpadnę je złożyć.
Gienku...brakowało tu Ciebie...zaglądnij chociaż z krótkim dzień dobry.
Coś Viki nie widać....czyżby stan Jej zdrowia się pogorszył. Zdrowia życzę....
Miłego dnia wszystkim...

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem