Wyświetl Pojedyńczy Post
  #48  
Nieprzeczytane 05-07-2010, 20:58
Evi's Avatar
Evi Evi jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: poza Polska
Posty: 1 760
Domyślnie

Witam mile kolezanki,cudowne wasze pracki!!!!z przyjemnoscia ogladnelam wasze dziela wielkie brawa dla was dziewczyny !!!!!!!!!! Ciesze sie ze Irena znowu do nas dolaczyla,witaj !!
Akusiu piekne wychodza Ci pracki w gimpie.
Dziekuje wam bardzo za gratulacje jest mi bardzo milo,Halinko bardzo dziekuje postaram sie twoje zyczenie spelnic,nastepnym razem.

Niestety dziewczyny opisu jescze nowego nie mam dopiero od poniedzialku mam pare dni wolne, u mnie w pracy plan sie "znowu "zmienil.
Straszny gorac w ostatnia sobote bylo 38° obledu mozna dostac.W ten wekend ma znowu tak goraco byc ,no niestety nic nie mozemy na to poradzic.

Dziewczyny zrobilam zdjecie napoju ktory chce wam polecic dla osob schrowanych ,slabych.Ten napoj byl wykonany dla kosmontow,wszysko co organizm ludzki potrzebuje jest w tej malej butelce.Nie jest tani ,trzeba miec recepte od lekarza bo (tutaj) mozna tylko w aptece kupic.
Nazywa sie Fresubin energy Drink jest o roznym smaku,moze sie komus przyda wiadomosc.



Zycze wam przyjemnych,spokojnych dni !!!!!!!!!!!!!!
__________________
Kiedy człowiek nie miał już naturalnych wrogów, wynalazł komputer, potem Internet, a potem sieci społecznościowe.
Odpowiedź z Cytowaniem