Wyświetl Pojedyńczy Post
  #19  
Nieprzeczytane 29-03-2008, 09:55
stazyjka 2's Avatar
stazyjka 2 stazyjka 2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Tumlin Podgród
Posty: 932
Domyślnie

Cytat:
Napisał Basia
ale moją największą miłością są psy. Dla mnie dom bez psa to nie dom, to dom martwy. Bez fałszywej skromności stwierdzam, że psy które trafiają pod mój dach są wielkimi farciarzami. Moje życie jest ustawione pod kątem psów, nie zostawiłabym ich nikomu pod opieką, nie lubię się z nimi rozstawać nawet na kilka godzin one zresztą też nie lubią kiedy wychodzę bez nich. Jeden raz rozstałam się z nimi na 2 doby kiedy musiałam być operowana, w tym czasie chociaż były w domu z moim Tadziem nie jadły tylko leżąc przy drzwiach nasłuchując czekały na mój powrót. Dzięki nim trzymam formę a one mają psi raj na ziemi.

Widzę , że znalazłam pokrewną duszę. Podobnie jak u Ciebie w moim domu zawsze były psy /obecnie mam kota/.Tak jak u Ciebie, nasz Maksio towarzyszył nam wszędzie - łącznie z wyjazdami na wczasy. Jednak po odejściu od nas Maksa /5 lat temu/ jakoś nie mogłam wziąć innego psa.Dopiero teraz "dojrzałam". Właśnie jutro wybieram się na giełdę. Może kupię. Nie wiem jak to przyjmie mój "rozpieszczony kocur", ale myślę , że będzie dobrze.