Wyświetl Pojedyńczy Post
  #149028  
Nieprzeczytane 27-02-2021, 12:15
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

W TVkurwizja tego się nie dowiemy

DOBRZE, ŻE MAMY TVN I ONET

Żandarmeria skuwa majora, wywozi 420 km od miasta i zostawia z 8 zł w kieszeni
Żandarmi zatrzymali, zakuli w kajdanki i wywieźli z Warszawy do Zakopanego majora Roberta Pankowskiego, byłego oficera tej formacji. Wszystko zaczęło się przed przedszkolem, do którego rano odprowadzał dziecko.


pojechali z nim na badania do szpitala w Zakopanem, choć podobne placówki są też w Warszawie
Całą akcję zlecił wojskowy prokurator Michał Jakubczyk, nazywany w żandarmerii prokuratorem do zadań specjalnych
Po ujawnieniu przez Roberta Pankowskiego wielu nieprawidłowości w żandarmerii, formacja ta od lat próbuje przypisać mu chorobę psychiczną
Żandarmi zatrzymali go wbrew postanowieniu Sądu Najwyższego nakazującego zakończenie postępowania wobec niego do lipca ub. roku
Nie widzę żadnych racjonalnych przyczyn takiego postępowania żandarmów oprócz chęci nękania mnie – skomentował Pankowski
Prof. Andrzej Zoll: – Nie mogę tego zinterpretować jako prawnik, bo to było działanie bezprawne. Mogę jedynie zinterpretować to jako człowiek, który od pewnego czasu obserwuje przewagę siły państwa nad prawami człowieka


https://www.onet.pl/informacje/onetw...k7raAp2setcW5M
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem