Wyświetl Pojedyńczy Post
  #12741  
Nieprzeczytane 01-06-2023, 23:11
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 208
Domyślnie

Dobry późny wieczór .
Danusiu , wpisz w wyszukiwarkę ,,Uzdrowisko Wieniec Zdrój " lub ,, Jutrzenka Wieniec Zdrój" , wyświetlą się Ci strony i wejdź w którąś z nich . Na ich stronie są podane wszelkie informacje , ceny pakietów leczniczych itp... Ale nie sugeruj się tym dosłownie bo mają też rabaty , lepiej jest do nich zadzwonić . Poza tym nie wiem co i jakie zabiegi interesowałyby Ciebie i na ile dni chciałabyś przyjechać .
Gdyby nie było miejsc to mogę Ci zaoferować pobyt w moim pokoju dwuosobowym od 1-go lipca do 16-go lipca bo będę w nim sama . Ja mam wykupiony pakiet leczniczy ,,Odnowa w Wieńcu Zdroju ,, na dwa tygodnie . Ale są też inne pakiety , musisz sprawdzić tylko . Skontaktuj się też ze mną bo ceny niektóre są podane na dwie osoby .
Ale przede wszystkim zadzwoń do Recepcji i tam udzielą potrzebnych info.
Krysiu , pewnie , że tak - fajnie byłoby spotkać się z Danusią ale nie wiem czy to wyjdzie . Ja już mam kupiony bilet na Hopera , zarezerwowany pokój , wpłacona zaliczka ale gdyby Danusia zdecydowała się to moim zdaniem da się dużo załatwić bo jadę już tam czwarty raz .
Fajnie , że spotkałaś koleżankę , czasem takie znajomości odnawiają się i trwają przez długi czas .
Moje koleżanki z dawnej pracy odzywają się sporadycznie , jakoś tak przyjęło się , że jeśli już nie pracujesz to kontakty urywają się a szkoda .
Ale życzę wszystkim dobrej nocki bo późna pora jednak , jutro zajrzę , pozdrawiam wszystkich serdecznie .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem