Wyświetl Pojedyńczy Post
  #49  
Nieprzeczytane 05-05-2023, 19:09
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 641
Domyślnie

Dzień dobry w piątkowe popołudnie. U mnie dziś dzień odpoczynku od działki.Zakupy,sprzątanie,apteka,biblioteka zajęły mi całe przedpołudnie.Na obiad dziś zupa szczawiowa z jajkiem. Kto z nas nie pamięta smaku zupy szczawiowej z dzieciństwa? Kiedyś zbierało się szczaw na łąkach a dziś nazbierałam z zagonka na działce i wyszła prosta i tania pyszna zupa.

Jarosławie,gratuluję odwagi zorganizowania zjazdu rodzinnego.Takie spotkanie jest niezwykłą okazją do odnowienia i podtrzymywanie więzi rodzinnych.
Zosiu co się odwlecze to nie uciecze. Krew zostanie pobrana a fryzjerka pięknie zajmie się Twoimi włosami.
Krysiu, nad Bałtykiem o tej porze będzie pięknie. Na pewno mniej ludzi a przez to spokojniej i bardziej komfortowo.Wypoczywaj i wracaj do nas.
Janinko udały się zakupy?Ja jutro planuję zakupy ogrodnicze na corocznym jarmarku ogrodniczym w Szczecinie.Pamiętajcie o Ogrodach to wspaniały,kolorowy kiermasz kwiatów,krzewów i drzew a nawet można kupić chleb ze smalcem czy regionalne smakołyki.Tylko ceny są zawsze wyższe niż w sklepach ogrodniczych.Ale pochodzić i popatrzeć można i zawsze coś kupię.
Bogusia jak żniwa pokrzywy? Też muszę iść do lasu narwać na susz i na gnojówkę.Będzie śmierdziało jak diabli.
Spokojnego piątku
__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem