Wyświetl Pojedyńczy Post
  #51103  
Nieprzeczytane 22-12-2023, 20:02
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 302
Domyślnie

Dobry wieczór.
Gratko, ale się uśmiałam z problemu z pamięcią.
Też tak mam czasem, zwłaszcza jeżeli chodzi o aktorów, tłumaczę córce...no wiesz, ten co to tego, a może tamtego i udaje mi się czasem naprowadzić ją na właściwy trop, ale co się namęczę przy skojarzeniach, to świat nie widział.
Powiem Wam, że to jest świetna gra zespołowa, a jak jest przy tym wesoło, takie prawie kalambury.
Cytat:
Już mi nie idzie robota, bo co raz to sobie coś zgubię. Np. Było tak, że zmielone
orzechy stały w pudełku na stole, a ja szukałam je wszędzie gdzie się dało.
Po całej kuchni i jeszcze w komodzie w ganku.
Gratko, jak nie położę czegoś, tam gdzie powinnam, to mam takie same problemy jak Ty.
A mnie się urwały drzwiczki od szafki w kuchni, chyba nie da się przykręcić, otwory na śrubki się wyrobiły, wkurzyłam się na maksa, aż się poryczałam.
Jednak doszłam do wniosku, że są gorsze nieszczęścia i już się tym wcale nie przejmuję.
Po nowym roku kupię nową szafkę.
Zięć co prawda obiecał, że jutro rzuci na to okiem, ale ja szansy na naprawę nie widzę.
Kobra, ale szczujesz schabikiem, ja jutro będę piekła, ale bez bez boczku.
Cytat:
Od rana ugrzęzłam w kuchni, a potem - zgodnie z zaleceniem medyka - odpoczywałam w łóżku... Nie ma lekko.
Izo, też prawie cały dzień spędziłam w kuchni, po obiedzie oko mi się przymykało, ale szybko wstałam i poszłam działać.
Miłego wieczoru i spokojnej nocy Wam życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem